Nagrywanie filmów z gier

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Witam, witam. Nie raz już widziałem tematy na ten temat :D (Masło maślane;p) ,ale nigdy nie chciałem kombinować z kartą telewizyjną. No i, no i... znalazłem!!! To znaczy, ehh... nie wiem czy to się sprawdzi. Mam tutaj pewien przedmiot z allegro.pl to wejscie na nasze chinche i z przejściem pod usb. Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć ten przedmiot daje link do aukcji KONWERTER VHS do PC/DVD AUDIO VIDEO GRABER WIN 7 ! (1598487740) - Aukcje internetowe Allegro .
Czy to mogło by się sprawdzić? Czy jedynie karta telewizyjna? Proszę o odpowiedzi i nie zamykanie tematu. Pozdrawiam :)
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Akurat ten model raczej sie nie sprawdzi ze wzgledu na to, ze nagrywa w 50Hz, a wiekszosc gier jest w 60Hz.

Do nagrywania mozesz uzyc:

1. Easy Cap (to co podales)
2. Karta telwizyjna.
3. Pinnacle Dazzle
4. HD PVR

HD PVR zapewni najlepsza jakosc, ale kosztuje ok. 700-800zl, taki slabszy.
Pinnacle wydaje sie byc rozwiazaniem dobrym jesli chodzi stosunek jakosci do ceny. Jego koszt to ok. 200-300zl.
 

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
Rozumiem. A jeżeli właśnie chciałbym kupić Easy Cap, to w ilu fps-ach musi nagrywać, żeby było ok? Niestety nie mam o tym pojęcia....

Ale jeszcze jedna rzecz. Obejrzałem poradnik jak to ma działać, i gościu coś ustawia i ma ilość fps i nie wiem czy to odpowiedzialne za Hz Ps. Gość ma PS2 link do filmu http://www.youtube.com/watch?v=emzS9hr6GAs
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Chodzi o to ze z niektorych gier na tym Easy Capie w ogole bys nie zgral obrazu.
Nawet na wiekszosci.
 

Mlynarz95

Użytkownik
Użytkownik
A jeżeli zakupiłbym odpowiedniego Easy Capa to muszę mieć tyle tych przejściówek co gość ww. filmie?

Jeśli tyle jest z tym problemów to spytam o co innego, a mianowicie ile kosztuje karta telewizyjna? I czy mniej z tym roboty? Jeżeli mogę , to proszę o link z taką kartą.

A co myślicie o czymś takim ? http://allegro.pl/profesionalny-tuner-tv-karta-telewiyzjna-na-usb-i1588541433.html
 

Do góry Bottom