1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie filmów z XBOX 360 - proszę o pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Rabbitx9, Październik 26, 2013.

1. Rabbitx9

Rabbitx9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich ! Chciałbym was poprosić o pomoc, a mianowicie w doradzenie jakim sprzętem nagrywać filmiki na YT. Dodam także, że chciałbym nagrywać razem z głosem i widokiem mojej osoby, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Jaki sprzęt muszę posiadać?

Obecnie mam taki sprzęcik :

-telewizor LG 50 cali
    -xbox 360 slim , przeróbka LT 3.0
    - bdb laptop

Proszę doradźcie w co muszę się zaopatrzyć, od czego zacząć itd.

2. Lotnik421 Xbox One

3. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz kupić HDMI grabber albo kartę telewizyjną, najlepiej z HDMI.

Oprócz tego, jeżeli chcesz nagrywać siebie to potrzebna Ci kamera, ale skoro piszesz, że masz dobry laptop to na pewno masz w nim jakąś już wbudowaną.

4. Rabbitx9

Rabbitx9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    HDMI grabber ? A na jakiej to zasadzie działa i po kolei jak tego używać i jaka cena ? Tzn kamerke w laptopie to mam słabą. Tylko pytanie : w jaki sposób zsynchronizować to jak gram i to jak nagrywam kamerką. Pozdrawiam

5. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz na youtube HDMI grabber w akcji - przysyła obraz i dźwięk do PC, który potem możesz zapisać na dysk.

Możesz oczywiście dokupić lepszą zewnętrzną kamerę, albo użyć (jeżeli masz) aparat fotograficzny.
    Jest sporo programów do obróbki grafiki. Jeżeli nagrasz oba filmy z taką samą ilością klatek na sekundę, to nie będzie problemu z synchronizacją.

6. Rabbitx9

Rabbitx9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wiem, że to głupie, ale powiedziałbyś jaki jest tego koszt ? I jak tego po kolei używać ?

7. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz na Allegro, sklepach internetowych.
    Jeżeli chcesz to podpiąć do laptopa to musisz kupić grabber/kartę pod usb. Zobacz, która opcja będzie tańsza.

Zobacz na yt, nic trudnego.
    Do tych urządzeń masz zawsze dołączone programy do nagrywania razem z instrukcją.

Wczytywanie...

Poleć forum