1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie filmów z Xboxa 360 - mam metodę, ale nie wiem czy jest wykonalna

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wiliextreme, Lipiec 30, 2010.

1. wiliextreme

wiliextreme Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam zamiar nagrywać filmiki z gier korzystając z video grabbera.
    Moje wyposażenie (xboxa 360 jeszcze nie mam ale wszystko planuję przed kupnem):
    + PC
    + Xbox 360
    + Monitor CRT 1280x1024
    + Monitor LCD 1440x900
    + Zwykły kabel VGA
    + Specjalny kabel VGA do Xboxa
    + Video Grabber

Wszystko wygląda tak"
    + PC jest podłączony do monitora CRT kablem VGA
    + Xbox jest podłączony do monitora LCD specjalnym kablem VGA
    + Wtyk USB z Video Grabbera jest podłączony do PC
    + Mam zamiar za pomocą Video Grabbera przechwycić obraz z konsoli do specjalnego programu zainstalowanego na PC (w oknie będzie leciał film z gry) a następnie nagrywać podczas grania filmik za pomocą frapsa lub podobnej aplikacji
    + Tylko teraz pozostaje problem z podłączeniem konsoli do Video Grabbera. Przecież kabelki kompozytowe zostały przeze mnie zamienione na kabel VGA aby podłączyć konsolę do monitora LCD...jak więc mam podłączyć xboxa do Video Grabbera, aby jednocześnie mieć obraz na monitorze LCD i obraz w okienku aplikacji na PC ?

A jeśli (jak sądzę) Vidoe grabber na to nie pozwoli to jaki jest inny sposób na to (zależy mi aby grac na jednym monitorze a nagrywać na drugim) ?

No i powiedzcie mi, bo nigdzie nei znalazłem jeszcze na to odpowiedzi - jakie metody nagrywania z xboxa 360 pozwalają na uzyskanie rodzielczości HD ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. HoFi

HoFi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
Wczytywanie...

Poleć forum