1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Forzy Horizon oraz nagrywanie gier XGD2 na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez marcin1821, Czerwiec 20, 2013.

1. marcin1821

marcin1821 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Siema otóż słyszałem, że forza horizont ma zabezpieczenia CIV( nw co to jest :p ) nagrałem jaka każdą inną grę XGD3 pod Lt. 3.0 Ihasem 124 B na verbatinach zflaszowanym napędem i moje pytanie czy będzie ona chodzić skoro nagrałem jak każdą inną(nie podsiadam dysku w konsoli jak by co )? nie mam jak teraz sprawdzić bo xbox przyjdzie za parę dni :p
    I 2 pytanie jak nagrać gry z XGD 2 pod Lt 3.0 wszędzie piszą, że "normalnie" ale ja nie wiem jak "normalnie " nagrać grę z XGD2 pod Lt3.0 /

A i jeszcze jedno pytanie czy mogę instalować gry na 8gb pendrive? Jeśli tak to ile takie gry na xboxa zajmują ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Horizon nie ma CIV...
    No normalnie z wyłączonym OPC prędkość x4

Wczytywanie...

Poleć forum