1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Gameplay - problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lagwa, Listopad 20, 2009.

1. lagwa

lagwa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A więc tak. Podłączyłem xboxa do nagrywarki. Elegancko pokazuje obraz i dzwięk ale nie może zacząć nagrywać. Mam 2 wejścia nagrywarki DVD : EXT 1 i EXT 2. Na EXT 2 mam kabel euro scart od TV a na EXT 1 przejściówkę do chinczy microsoftu. Wybieram źródło EXT 1 daje na rec ale nie chce sie nagrywać[Philips 3380]. Gdy zamienię miejscami kable [ chinch na EXT 2 a scart na Ext 1[ to obraz z konsoli jest zielony i mam ten sam błąd. Nie chce sie nagrywać. Dodam że programy z telewizji mogę nagrywać bez problemu

2. Lotnik421 Xbox One

3. GorGoX360

GorGoX360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zabrze
    Najprawdopodobniej nagrywarka nie jest kompatybilna z konsolą :D
    Pomogłem? Podziękuj!

Wczytywanie...