1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gameplay'ow.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Maxi178PL, Wrzesień 15, 2012.

1. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
    Czesc, chcialbym nagrac pare gp, slyszalem, ze potrzeba np. tunera tv, wlasnie sie sklada, ze konsole mam podlaczona do monitora LG FLATRON m2094d, a on ma wbudowany tuner, co trzeba zrobić, żeby jakoś nagrywać gp tym tunerem? pozdro :p Jestem zielony w tym, jak cos.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pkowal00

pkowal00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja też jestem zainteresowany.....

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

4. Maxi178PL

Maxi178PL Banned Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    OPOLE
  5. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tu nie chodzi o tuner sam w sobie tylko o to żeby w kompie mieć WEjście video (a takie posiadają tunery na PCI). Ogólnie to nie polecam bo to sposób rodem z lat 90. Jak chcecie nagrywać filmiki, które będzie można potem oglądać bez odruchu wymiotnego to inwestujcie HD PVR czy coś podobnego.

Wczytywanie...

Poleć forum