1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier 13th

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez HaveNiceDay, Grudzień 28, 2011.

1. HaveNiceDay

HaveNiceDay Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hey!

Mam stary flash LT+. Ściągnąłem ostatnio Tropico 4 - strona abgx veryfied wskazuje, że gra powinna mi pójść, bo nie ma XBD3. Pytanie czy nagrywać ją "normalnie", tak jak się to robiło przed XBD3, czy nagrywanie wszystkich gier standardem, XBD3 "Do końca płyty" nic nie zmienia i można je uruchamiać zarówno na starych, jak i nowych iXtreme ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    normalnie nagrać bo jest xgd2 , a xgd3 różni to ,że pokazuje się komunikat o za dużej wadze iso

4. mlodybalon

mlodybalon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    skoro gra jest xgd2 to nagrywasz tak jak do tej pory ponieważ gra ma pojemność mniejszą niż płyta 8,5. Tylko xgd3 nagrywasz inaczej.

5. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Po pierwsze XGD3. (Xbox Game Disc v3)

Skoro gra nie jest w formacie XGD3, jest w formacie XGD2.
    Skoro jest w formacie XGD2 nagrywasz ją sposobem i layerbreak dla gier XGD2.

Wczytywanie...

Poleć forum