1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier 40 min przy predkosci 2.4x

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez p0g, Grudzień 9, 2009.

1. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam mam pytanie bo pierwszy raz nagrywam gre na xboxa 360 i pierwszy raz cokolwiek na plyte DL (dwuwarstwowa).

1. Ile czasu zajmuje nagrywanie przy predkosci 2.4x, a ile na predkosci x4 ?
    pytam bo nagrywam wlasnie swoja pierwsza gre i nagrala sie w 40 minut przy predkosci 2.4x, czy tak powinno byc ? nagrywarka to lg gsa-h66n podlaczona pod sata.

2. Czy moglby mi ktos podac temat z jakims tutorialem jak patchowac obrazy do wave 3 i odpowiedziec czy abgx360 potrafi patchowac, czy moze on tylko do podawania info a do patchowania inny program ? ? szukalem na forum ale ciezko mi cokolwiek znalezc bo przewaznie strony nie dzialaja np. ta mi nie dziala http://x360iso.org/poradniki-iso/6365-sprawdzanie-obrazu-iso-stealth-za-pomoca-abgx360.html
    ps. sciagniety mam abgx360 1.0.2 i skonfigurowany i wave 3 i wave 4 i wrzucone do katalogu poprzez ctrl+f ale niewiem jak patchowac wlasnie do wave 3 na extreme 1.6.

3. Jesli ktos by mi podal linka do tego patchowania to czy wszystkie gry co maja wave 4 pat****e sie w ten sam sposob ? czy wszystkie gry da rade spatchowac, a jesli tak to czy wtedy wszystkie gry dzialaja bez activatora ?

z gory dzieki i prosze o wyrozumialosc(1 nagrywana gra - zaraz bede wogole sprawdzal czy dziala bo jeszcze niewiem dopiero wypalilo) pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. marek2fgc

marek2fgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  4. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Po 1 nie razę (ja a sam jestem poczatkujacy) patchowac Gier.
    Dlaczego?
    A no dlatego ze np będziesz chciał zrobić update ixtreme do innej wersji, gry pachtowane nie będą działać a co za tym idzie możesz płytki do śmieci tylko.

Lepiej wg mnie zmarnować te 2 zł na active.iso i uruchamiać gry przez to, nie jest to może fajne, (lekko uciążliwe) ale lepiej.

Po 2
    Dokładnie, nagrywarka dobrze Ci nagrała 40 minut przy takiej prędkości wszystko się zgada, przy prędkości 4x gra by się nagrywała mniej niż 20 minut.

Zresztą tutaj nie zgodzę się z użytkownikami forum ze im wolniej tym lepiej, tym bardziej że używam płyt niskiej jakości typu Platinium czy Omega i nagrywane 4x wszystko działa idealnie, gry zazwyczaj instalują na dysk, oczywiście w te które gram często (np Half Life2,GTA,czy chociaż by DiRT 2).

Po prostu chcę przełamac stereotyp ze Omegi są "na raz".
    Verbatimki sa dobre, ale ciut za droge!.
    Za Cenę Verbatinów (10 DVD) mam 30 Omeg,

5. p0g

p0g Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hm a dlaczego na nowszym firmawre nie beda dzialac spatchowane gry do np. wave 3 ?

no i pytanie czy wszystkie gry mam patchowac do wave 3 ? czy moze do wave 2 a jesli tak to kiedy mam poznac na jaki wave mam spatchowac ? no i czy wszystkei gry da rade spatchowac ?

6. plaskihwdp

plaskihwdp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z Kontowni
  7. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeśli masz 1,6 przerabiaj z wave4 do wave3 . jak na razie nie spotkałem gry której nie można przerobić

ile trwa to patchowanie??

tyle co sprawdzenie obrazu gry abgx360

sorry wcisło mi się 2 zamiast3

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Kolego a warna za takie brednie chcesz?