1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  2. Zamknij zawiadomienie

Nagrywanie gier bez iHasa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wu_be, Marzec 30, 2013.

1. wu_be

wu_be Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    Jestem nowy w temacie, przeglądam od kilku dni forum. Znalazłem temat o nagrywaniu gier bez iHasa.
    Powiedzcie mi proszę, czy tą metodą (zakładając, że moja nagrywarka jest na liście obsługiwanych nagrywarek, nagrywam na verbatimach i mam dobrze ustawiony imgburn) nagram każdą grę, czy są jakieś ograniczenia? Czy nagram w ten sposób gry zabezpieczone CIV, np. Fifa 13?

Wybaczcie jeśli takie pytanie pojawiło się na forum, ale ciężko w tym gąszczu tematów znaleźć rzetelne informacje, wiele tematów na forum jest już nieaktualnych.

Wczytywanie...

Poleć forum