1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier, błąd po uruchomieniu.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ja-goo, Październik 12, 2013.

1. Ja-goo

Ja-goo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej mam taki problem
    Robilam wszystko zgodnie tutorialami które ludzie tu wrzucają.
    Mam nagrywarke ihas lite-on 124-19B (podłączoną do lapka perze usb) z wgranym iXtremeBurnerMax "zbrobionym" nie tylko pod płyty verbatim ale też pod emtec.
    Ponieważ mam lt 2.0 to nagrywałam zgodznie z instrukcją ~adam34689 http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-134487/ wszystkie ustawienia do imgburna itd. (dodam tylko że gra to 'fable the journey' czyli xgd3)
    no i tym sposobem straciłam jakieś 3 plyty (z czego jedna verbatim) ponieważ przy weryfikacji przy 49% wyskakiwał błąd :/
    gdzieśtam dalej pogrzebałam i ktoś pisał żeby nie zaznaczać weryfikacji wiec tak zrobiłam no i gra wypaliła się bez błędów. Po wrzuceniu do xboxa uruchomiła się i włączyło się typowe dla gier na kinecta rozpoczęcie mówiące żeby poprzesuwać meble itp no i w tym miejscu wyskakuje błąd "płyta nie jest obsługiwana" Teraz nie mam pojęcia co robić jak nagrywać itd może ktoś miał podobny problem, albo potrafi mi jakoś pomóc

Aa i jeszcze jedna rzecz. Imgburn nie pokazuje mi informacji o tym że gra jest za duża i nie wyświatla mi sie okienko z wyborem metody nagrywania.

Wczytywanie...

Poleć forum