1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier clonecd

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kalki4, Październik 3, 2013.

1. kalki4

kalki4 Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    w domu
    witam , mam kilka pytań odnośnie nagrywania gier clonem:

-wiem że xdg3 da się grać, lecz jak to jest z grą xdg2 bo ona mniej zajmuje i wtedy nie wyskoczy opcja z nagrywaniem "ponad dysk"
    -czy ktoś próbował nagrać clonem DVD2 z gta v??

dzieki :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seavolv

Seavolv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja nagrywałem GTA 5 xdg3 zwykłą nagrywarką laptopową bez ihasa. Nagrywałem w ImgBurn to instalka 1CD stawała na 2023MB.
    Nagrałem CloneCD + "Zapisuj aż do osiągnięcia końca tego medium" i wszytko działa 1CD zainstalowany 2CD w napędzie.

4. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    GTA 5 DVD 2 nagrana cd clone nagrywarka ihas śmiga jak ta lala ,jak nagrywałem przez IMG burner to stało na wgrywanie fabuły a potem reset ,teraz nagrywam tylko cd clonem i zawsze jest ok bez żadnych stresów czy się nagra czy nie a jak się nagra czy dalszych problemów nie będzie takie jak np miałem w Ryman legends ,przy jakimś miejscu jak się zabiłem konsola się zawieszała ,albo gra nie instalowała się na HDD , jednym słowem nigdy więcej IMG buRNER.

5. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Koledzy odpowiedzieli na drugie pytanie, to ja odpowiem na pierwsze.
    XDG2 nagrywa normalnie w 100 % (nic nie wyskakuje) i możesz instalować na hdd bez tricku mp3

Wczytywanie...

Poleć forum