1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier, ihas nagrał 3 gry dobrze i przestał..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kaze21, Listopad 22, 2013.

1. Kaze21

Kaze21 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, od paru dni dopiero jestem w posiadaniu ihas'a. Kupiłam na allegro używanego, przerobionego. Od razu jak przyszedł nagraliśmy z chłopakiem 3 gry: lego marvel, borderlands 2 i rayman legends. Nagrywaliśmy na płytach verbatima. Wszystkie nagrały się dobrze, przeszły weryfikację, dwie pierwsze zainstalowały się na dysku i śmigają, raymana jeszcze nie sprawdzałam. Miałam w domu 2 płyty platinum i spróbowałam na nich coś nagrać. Na obu się nie udało - nfs rival oraz batman. Mówi się trudno dla mnie żaden problem żeby nagrywać na verbatimach ale pojawił się problem. Kupiliśmy 2 płyty tylko w innym miejscu niż poprzednie ale kod miały ten sam MKM003. Wszystko poustawiane było tak jak przy nagrywaniu trzech pierwszych płyt i wyskakuje błąd podczas weryfikacji na 50%. Nie da się ich zainstalować na dysku ani nie ruszają z płyty. Chodzi tu również o batmana i nfs. I jeszcze jedna sprawa - trzy pierwsze gry nie sprawdzałam abgx'em natomiast batmana i nfs'a przepuściliśmy przez abgx'a ale wszystko na zielono. Czy możliwe żeby to przez to?
    W czym tkwi problem? W płytach? W międzyczasie przy próbie nagrywania na platinum zrobiłam reinstalke imgburna ale poustawiałam wszystko z powrotem tak jak było.

1. Smart Burn - ON
    2. Force Hyper Tuning - OFF
    3. Over Speed Writing - OFF
    4. Online Hyper Tuning - OFF
    5. OPC - ON
    Prędkość x4

Znalazłam gdzieś info o ustawieniu bufora na 512MB. Zmieniłam to w zakładce Build, ale w zakładce I/O nie mogę tzn. mam 509 i od razu przeskakuje na 513, nie da inaczej. Tylko czy to ma znacznie? Poprzednio mój chłopak ustawiał imgburna i mówi że nie ustawiał tego bufora wcale.
    Na stronie aukcji sprzedający podał informację:
    "... w pełni sprawną nagrywarkę iHAS 124-04-B ma te sam właściwości co iHAS 124-19-B. Wgrany ma firmware iHAS-124B-AL0S-MKM001MKM003-final_speedpatched3xplatinum"
    I dalej ustawienia pod różne płyty - verbatim i platinum.

Błagam kogoś o pomoc bo już nie wiem co robimy źle. :frown-new:

Wczytywanie...

Poleć forum