1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier - ImgBurn problem ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Parch, Lipiec 21, 2011.

1. Parch

Parch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. To mój pierwszy post, więc nie krzyczcie jak coś robię źle ;) A więc, ściągnąłem grę i robiłem wszystko tak jak było napisane w poradniku na peb.pl. Gdy w ImgBurn klikam na "Write image file to disc", później wybieram plik, zmieniam "Write speed" na 2,4x, to później nie mogę kliknąć na obrazek "Write" na dole. Pod nim jest napisane "Device Not Ready (Medium Not Present)".
    Log:
    I 23:16:18 ImgBurn Version 2.5.1.0 started!
    I 23:16:18 Microsoft Windows XP Professional (5.1, Build 2600 : Dodatek Service Pack 2)
    I 23:16:18 Total Physical Memory: 523*760 KB - Available: 68*920 KB
    W 23:16:18 Duplex Secure's SPTD driver can have a detrimental effect on drive performance.
    I 23:16:18 Initialising SPTI...
    I 23:16:18 Searching for SCSI / ATAPI devices...
    I 23:16:18 -> Drive 1 - Info: NEH DAFSLQB4P 1.03 (H:) (SCSI)
    I 23:16:18 -> Drive 2 - Info: NEH DAFSLQB4P 1.03 (K:) (SCSI)
    I 23:16:18 -> Drive 3 - Info: NEH DAFSLQB4P 1.03 (I:) (SCSI)
    I 23:16:18 -> Drive 4 - Info: NEH DAFSLQB4P 1.03 (J:) (SCSI)
    I 23:16:18 -> Drive 5 - Info: TSSTcorp CD/DVDW SH-S162A TS03 (F:) (ATA)
    I 23:16:18 Found 1 DVD±RW/RAM and 4 BD-ROM/HD DVD-ROMs!

Używam płyt Verbatim DVD+R DL 8.5GB. Mój napęd to TSSTcorp CD/DVDW SH-S162A TS03, próbowałem nagrać coś na płycie za pomocą programu Nero, no i wszystko jest ok.
    Błagam, pomóżcie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Program nie widzi płyty. Wybierasz plik dvd czy iso? Spróbuj nagrać CloneCD. Nagrywarka też jakaś lipna widzę.

4. Parch

Parch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybieram plik dvd. Nagrywarkę nawet dzisiaj update'owałem z TS01 na TS03. Spróbuję CloneCD, zobaczymy co z tego wyjdzie.

5. Parch

Parch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W CloneCD robię wszystko po kolei i gdy już dojdzie do wyboru nagrywarki, klikam dalej to wyskakuje mi komunikat "oczekiwanie na... (nazwa nagrywarki)" ...

6. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W pierwszym poście napisałeś, że nagrywałeś nero i było ok, ale to była płyta dwuwarstwowa? Ja obstawiałbym, że problem leży po stronie nagrywarki. Wcześniej normalnie nagrywałeś gry na xboxa? bo jeśli nagrywa inne płyty dvd, to może po prostu dl nie obsługuje.

Wczytywanie...

Poleć forum