1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier LT+2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez belcun-ps2, Październik 4, 2011.

1. belcun-ps2

belcun-ps2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkim
    Jestem świeżakiem jeśli chodzi o temat wszystkich przeróbek itd. naszczeście ma kumpla który mi przerabia konsole co jakiś czas co by mi nowe gry działały i w tym momecie mam pytanie:
    Jak wypala się gry na nowym Lt+2.0 może ktoś dac tutorial jak to robic przez jakie porgramy przepuszczac jakie gry sciagac co musza miec na co zwrucic uwage itd.???
    Bo wiem ze trzeba bylo cos robic z wawe pamietam i niewiem czy tu cos bedzie trzeba robic czy cos kombinowac z wypalaniem.
    Pewnie gdzies juz tu jest na forum odpowiedz na moje pytanie ale niemoglem znalezc z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Nic nie trzeba robić. Scigasz grę, przepuszczasz programem AGBX i wypalasz płytkę imageburn. I to wszystko. Na podane przeze mnie zagadnienia znajdziesz kilka przydatnych tutoriali na tym forum! Poszukaj, znajdziesz. Wiesz już czego szukać.

5. belcun-ps2

belcun-ps2 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki juz wypalilem pierwsza gre wszystko smiga dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum