1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier lt 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pusiaa, Grudzień 19, 2011.

1. Pusiaa

Pusiaa Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    czesc,to moj pierwszy temat wiec prosze o wyrozumialosc:
    mam xboxa arcade jasper z marca lub kwietnia 2009 roku, przeróbkę lt 2.0 i mam kłopot z nagraniem gry.
    prosze o wyjasnienie krok po kroku jak nagrac AC:Brotherhood ImgBurnem. mam płyty DVD+DL Verbatim,w ustawieniach ustawilem to na 191 coś tam 760 i poprostu nagralem jak normalną płytę, bez patchowania itd. włożyłem płyte do xboxa wykryło płytę i już włączam grę i czarny ekran jest i: "płyta nie jest obsługiwana"
    w czym popełniłem błąd? prosze o poradnik konkretnie dla lt 2.0 i ImgBurna. z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. taczka

taczka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    patchowac trzeba, poszukaj na forum to coś będzie.

4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jest to gra z AP25 przepuść ją przez ABGX360 a on dogra patche do niej, następnie wypal imgburnem. Ustawienia ABGX`a i ImgBurna znajdziesz na forum, wystarczy użyć tego : KLIK i wpisać odpowiednie zapytanie.

Wczytywanie...

Poleć forum