1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.
  1. Czesc ,czytalem, probowalem, sluchalem

z tego co wiem trzeba przygotowac plyte abgx i spaczowac ? tak? czy abgx paczuje ? spalilem 2 plytki nie chcac dalej marnowac hajsu zwracam sie do was o pomoc moje gg 9686253 , chyba ze komus chce sie pisac pokazny tutrial ... wiem - bylo mnustwo takich tematow - poszukaj

szukalem i zadnych konkretnych informacji nie znalalzem, kazdy opisuje inny sposob i nie zrozumialem dokladnie co jak gdzie

a wiec pytanie brzmi - Jak poprawnie nagrac gre ( pirat offline ) na przerobke LT 3.0

to co zrobilem ( sciagnolem gre plik iso + DVD ) uzylem abgx do sprawdzenia ( z zmieniona konfiguracja ) wszystko przebieglo pomyslnie , nastepnie wkaldam plyte do swej nagrywarki wypalam Clone CD 4% i sie *******i nie wiem czy to wina nagrywarki zapewne tak ale nie jestem pewien czy dobrze przygotowalem pliki. Plyty to TDK DVD+R DL 8xspeed 8.5GB ( nagrywalem przedkoscia 2.4 )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    spróbuj imgburnem. płyty kiepskie, zmień na verbatimy.

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie będę się rozpisywał na temat płyt, bo jest już dużo tematów poruszających ten temat. Poszukaj sobie trochę, a wszystkiego się dowiesz.

5. harrymason88

harrymason88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    76
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    BDG
    nagrywaj imgburn i wydaj 50 ale na plyty ktore kazdy chwali i gry dzialaja ja np nie uzywam emteca lub platinum bo sie przejechalem(przeczysc plyte sciereczka) co do TDK tonie uzywalem ale tez pewnie padaka:)

6. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    A zaznaczasz żeby nagrywało płytę do końca miejsca? (truncate).
    Obraz przepuszczasz przez abgx który "paczuje" grę i nagrywasz wybierając pliczek .dvd

7. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie pomagam na gg/pw - od tego jest forum.

Wczytywanie...

Poleć forum