1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Gier lt 3.0 PROBLEM!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piozbl, Listopad 14, 2013.

1. piozbl

piozbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    AD1
    Witam ostatnio nagrywałem grę Grand.Theft.Auto.V.XBOX360-COMPLEX ale tylko DVD2 zwykłą nagrywarką kloneCD 2,4x na płycie DTK +R DL dałem opcje nagraj do końca dane czy coś takiego i przy 47% się zatrzymało i jest napisane że zapis zakończony niepowodzeniem.
    1. co zrobiłem źle?
    2. czy muszę przepuścić iso przez abgx360?
    3. Jak nagrać to gta żeby było dobrze?

AD2
    mam grę Call of duty black ops II aktualnie ma 7.96 GB ale pewnie po wypakowaniu będzie miała z 8.13 GB
    i mam pytanie Jak to nagrać? zwykłą nagrywarką, jakim programem, co muszę mieć itd..?

Jestem zielony z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagraj clone cd z pliku .dvd szybkość 2.4x lub 2x

4. piozbl

piozbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nagrywałem tak gta V i **** przy 47% się nie powiodło

5. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Spróbuj na innych płytach.

6. wwf1987

wwf1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie chciałem zakładać nowego tematu zapytam tutaj jak to możliwe ze kolega nagrał mi grę asasins creed black flag na 1 płycie i gra chodzi ??

7. Baqu

Baqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A czemu miałaby niechodzić ? :D Przeciez druga to multi...

Wysłane z mojego HTC Desire S

8. saju1906

saju1906 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sosnowiec
    A czasem nie jest tak, że gta 5 musi być za intalowane na dysku z cd1 i dopiero można grać poprzez włożenie do napędu dvd2?
    kolejna sprawa na forum masz 2 poradniki do nagrywania gier pod xbox (pod lt2.0 i lt3.0) masz link do lt 3.0 http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-79/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/ nagrywaj gry w ten sposób tam masz wszystko dobrze opisane, kolejna sprawa jest taka, że nie każdą grę nagrasz zwykła nagrywarką i zwykła nagrywarka może ci wgl. nie nagrać gry na xbox.

Wczytywanie...

Poleć forum