1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier lt 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tazx3, Styczeń 13, 2012.

1. tazx3

tazx3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam nastepujacy problem, posiadam przerobke lt 3.0, przeszukalem cale forum oczywiscie znalazlem jak nagrywac gry tylko ze za kazdym razem wyskakuje mi napis jakby plyta byla porysowana. Przepuscilem gre przez najnowszego abgx stworzylo mi ten maly pliczek nagralem go i niestety gra nie dzialala. Nagrywalem przez najnowszego IMGBURNa. Nic to nie dalo wiec sprobowalem innym sposobem, uzylem backup creator, przeskanowalo gierke wszystko na zielono, nagralem tym razem duzy plik i dalej to samo, juz 4 plyty stracilem. Ma ktos pomysl jak temu zaradzic?? z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. tazx3

tazx3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. tazx3

tazx3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: