1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier, LT3.0, fash 16547

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PSNNorway, Lipiec 3, 2014.

1. PSNNorway

PSNNorway Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam konsolę z LT3.0 i dashem 16547 czy mogę na nią nagrywać gry zwykłą nagrywarką w laptopie?

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Talibrr

Talibrr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wszystko je zależne od nagrywarki... Sprawdź czy znajduje się na liście obsługiwanych przez BurnerMAX Payload Tool. Chociaż nawet to nie zawsze gwarantuje możliwość poprawnego wypalenia.

4. PSNNorway

PSNNorway Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja nagrywarka to GSA-T50N.
    Chyba nie ma jej na liście ...
    Nie da rady nią nagrać żadnej gry?

5. ja0lek

ja0lek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Toruń
    Starsze gry nagrasz bez problemu. Ale nowsze, czyli XGD3 możesz spróbować nagrać opcją Turncate. Jednak jeśli chcesz mieć pewność, że będą Ci działać, to najlepiej jest zaopatrzyć się w nagrywarkę ihasa.

Wczytywanie...

Poleć forum