1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier LT3.0 zwykłą nagrywarką !!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomc1oo, Listopad 1, 2015.

1. tomc1oo

tomc1oo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam :) mam pytanie , gdyż mam xbox 360 z Lt 3.0 . kiedyś posiadałem nagrywarke IHAS i nagrywałem bez problemu . ale coś słyszalem że jest możliwość nagrywania gier zwykla nagrywarka jedynie nie bedzie mozna ich zainstalować na dysku :) Dawno już nie nagrywałem nic i mam pytanie czy jest możliwość nagrania Fify 16 zwykła nagrywarka i przez jakie programy mam grę przeskanować sorki za banalne pytania ale już z ponad rok nie nagrywalem nic i mogło sie coś pozmieniać :p dzięki z góry za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mychabc

Mychabc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    Fifa 16 ma zabezpieczenie CIV. Ja nagrałem zwykłą nagrywarką lecz przed odpaleniem trzeba tricku z .mp3
    Przepuść obraz przez ABGX360 ustawionego pod LT 3.0
    Aktualizacja oprogramowania Nagrywarki
    Pobierz burnermax payload tool, wsadz płytę do nagrywarki odpal Burnermaxa i przepuść płytę. Powinno zadziałać jeśli burnermax obsługuje Twoją nagrywarkę. Jeśli tak to nie wyłączaj programu, odpal Imgburn i płyta powinna być powiększona z ok. 8,5 do 8,7 GB i możesz nagrać bez błędu i tuscane czy overburn

a i polecam Verbatima bo tym sposobem też nagrywałem FIFE 16 zwykłą nagrywarą na płycie Esperanza, wszystko śmigało, nawet zainstalowałem na HDD gierkę ale po paru dniach komunikat o szmacie ale napęd płyte widział jako uszkodzoną

Wczytywanie...

Poleć forum