1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na dysku HDD PS3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xbox360wojtek, Listopad 13, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    Mam takie pytanie, ponieważ nie mam jeszcze ps3 ale zamierzam je kupić (zamienic z xboxa na ps3) i czy da się jakos nagrac na dysk gry np. biorę od kolegi gta 4 nagrywam na dysk i juz mi działa do póki jej nie usunę. Coś czytałem o tym, że się to robi w linux'ie. Prosze o obalenie mitu dziękuje i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajka

pajka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    daje swoje 99%, że jak nagrasz grę ps3 na dysk to musisz mieć płytkę by ją odpalić tak samo jak na x360 - wątpię by był taki luz na ps.

Chyba, że rzeczywiście sprawy linuksowe.

Ale łatwiej znaleźć odpowiedź na jakimś forum PS3 a nie xbox

4. caligator

caligator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    ja juz ps'a mam i musze cie zmartwic... nie można zgrać gry na dysk jak w xboxie... na dysk zgrywane są zawsze pewne dane (początkowa instalacja) ale nie cała gra która zważywszy na pojemnośc płyt blue-ray byłaby ogromna... dlatego musisz mieć płytke w napędzie żeby grać:)

5. xbox360wojtek

xbox360wojtek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    .
    hmm szkoda ale i tak kupie se ps3 jako druga konsole najwyżej sprzedam ;D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.