1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na konsolę z nowym dashem.

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez hazardzik, Lipiec 16, 2011.

1. hazardzik

hazardzik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie,

Proszę Was nie krzyczcie na mnie, ale jestem zielony jeśli chodzi o xbox 360. Niewiele gram, ale czytałem sporo tematów na temat nagrywania gier, ale każdy się różni i nie wiem konkretnie który sposób nagrywania jest najlepszy (mam mętlik w głowie).
    Wcześniej gry nagrywałem w bardzo prosty sposób, obraz iso wrzucałem na płytkę i tyle.
    Przy grach takich jak NFS HP, Assasin BH itp. czytałem, że należy zrobić to inaczej. Pamiętam, że wypaliłem "specjalną" płytkę dzięki której gry odpalały. Teraz jednak płytka ta nie działa. Nie wiem jak nagrać grę z zabezpieczeniem takim jak w grach NFS HP, Assisin BH.

Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. amnesia

amnesia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    żeby grać w te gry na najnowszym dashu musisz mieć wgrane LT+ 1.9. Potem tylko przepuszczasz obrazy płyt przez abgx (on ci dogra patche) i nagrywasz.

4. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Serio? :/
    No to ładnie mnie gość zrobił w konia. Po tym jak zainstalowałem najnowszego dasha, wgrał mi jeszcze raz przeróbkę LT+ 1.1 (o ile się nie mylę), no i teraz gierki działają, ale nie te o których mowa.
    Myślałem, że jest jakiś sposób nagrania płyty.
    Podobno do mojego napędu (lite-on) nie ma LT+ 1.9, to prawda?

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jeśli masz najnowszego dasha i lt+ 1.1 to sobie w gry z ap2.5 nie pograsz. Jeśli twierdzisz, że może posiadasz lt 1.9 to przepuść obraz przez abgx, tak jak w tutorialu.

ABGX tutorial

6. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie mam lt 1.9 bo gość który zajmuję się moim Xksem, powiedział, że na liteona jeszcze nie wypuścili :>

7. hazardzik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Właśnie próbowałem nagrać Mortal Kombat i to samo - czarny ekran i nic.

8. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Mortal nie ma zabezpieczeń A.P 2.5 więc nie powinno być problemów z jej odpaleniem.

Magiczna płytka to active iso co oznaczało ze masz Ixtreme 1.6 lub 1.61.

Posiadając najnowszego dascha gry należy przepuścić przez abgx i przy tytułach posiadających zabezpieczenie A.P 2.5 zostaną dograne Pache. Teraz sprawa jest taka że jeśli posiadasz LT+ 1.1 to pache musza być nagrane te stare, których to już abgx nie posiada, skąd wziąć te pache nie wiem.

c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks tutaj masz napisane czy do Twojego czytnika jest LT+, bo jeszcze nie kupiłem sobie kart tarota i nie umiem przewidzieć co tam masz.

A i p.s gry wszystkie nagrywa się tak samo, pamiętając o abgx że to najlepszy przyjaciel wraz z najnowszym LT.

Wczytywanie...

Poleć forum