1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na lt 2.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yamakaszi123, Grudzień 12, 2012.

1. Yamakaszi123

Yamakaszi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Z góry chciałbym powiedzieć, że przewertowałem prawie całego wuja google w poszukiwaniu odpowiedzi na moje pytanie. Chciałbym się dowiedzieć jak nagrywać gy pod lt 2.0 z wersją interfejsu 2.0.1.12625.0. Chciałem zrobić tak jak w tym poradniku http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/ , lecz wymaga to dasha nizszego od 13604. Tutaj nakłania się moje pytanie jak te gry nagrywać. Dodam ze poprzedni właściciel nagrywał gry, tylko iż kontakt z nim mi się urwał, nie mogę się spytać jak to zrobić. Potrzebuję specjalnej nagrywarki czy wystarczy taka z komputera bądź laptopa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. elektor

elektor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Torun
    Nowe gry beda chcialy zainstalowac aktualizacje ,a tego nie pominiesz.

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Xgd2 to vlonecd lub imgburn i nagrywane z pliku .dvd szybkoscia 2.4x . Xgd3 to raczej bys musial o lt 3.0pomyslec

Wczytywanie...

Poleć forum