1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na LT+3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Basterus, Styczeń 15, 2013.

1. Basterus

Basterus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Na wstępie chciałem powiedzieć że przeczytałem i obejrzałem już nie jeden poradnik "jak nagrywać gry na Xbox 360" ale niestety zbytnio mi to nie pomogło. A więc do rzeczy. Problem polega na tym iż nagrywam gry na płytach TDK (może to tego wina ) i nie działają na konsoli, ani te XGD2 jak i XGD3, pojawia się "Otwórz napęd" albo "Nierozpoznany dysk". Mam dwie nagrywarki jedna LG HL-DT-ST GH22NS50 a druga ATAPI iHAP122-04C. Moja konsola ma LT 3.0 i najnowszy dash. Próbowałem nagrać nagrywarką lg gry XGD2 i znów ten bład. Rzecz jasna gry nagrywały się bez żadnych błędów. Oczywiście gry wcześniej przepuściłem przez Abx'a. Spróbowałem drugą nagrywarka ale to samo. Próbowałem nagrać gry XGD3 przy pomocy programu BURNER MAX PAYLOAD ver. 015 ( zwiększył miejsce na płycie) ale tak samo nagrało się bez problemu ale konsola nie chciała przyjąć płytki. Więc moje pytanie brzmi czy ktokolwiek wie co może dolegać mojej konsoli ? Z góry dziękuje za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. voltan91

voltan91 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bytom
    Zamienić obie nagrywarki na jednego iHAS'a i nagrywać na Verbatimach.
    Dopiero teraz się dowiedziałem, że sa TDK DL.

Innego wyjście nie widzę, zwłaszcza że nawet XGD2 (czyt. zabezpieczenia sprzed XGD3) Ci nie łapie.

4. Basterus

Basterus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A może to nie wina nagrywarek tylko konsoli ?

5. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Więc tak, albo wina płyt (dobrze by było jkabyś sprawdził na verbatim dvd+r dl) albo wina nagrywarki bądź tego jak nagrywasz(jeśli masz możliwośc sprawdź na innej konsoli to co nagrałeś, albo twój napęd już padł) bądź może gry które pobrałeś są jakieś trefne

Wczytywanie...

Poleć forum