Nagrywanie gier, na LT 3.0

yourblood

Użytkownik
Użytkownik
Siemka.
Mam taki problemik. Co musze zrobić, aby bez problemu nagrywać nowe gry, żeby xbox je odczytał ? Jakiś czas temu przerobiłem konsole na LT 3.0, ale po nagraniu 2 gier, które miały 8,1 gb, xbox ich nie odczytuje. Nagrywarke mam LG, nie pamiętam modelu, ale ma bodajze 2 lata. Co musze zrobić, żeby spokojnie nagrywać gry ? Jak je przerabiać ? Kupić nową nagrywarke ?
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
1) Kupujesz nagrywarkę Liteon iHAS124-B wrzucasz do niej flash BurnerMAX
2) Nagrywasz zgodnie z tym poradnikiem -> http://xboxforum.pl/artykuly-31/tutorial-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

yourblood

Użytkownik
Użytkownik
Wg. poradnika, bez tej nagrywarki ihas, można nagrywac, ale bez możliwości nagrywania na dysk. Czyli moge nagrać ze zwykłej nagrywarki, czy jednak nie ?
 

TigraTeam

Banned
mozna
 

yourblood

Użytkownik
Użytkownik
A co zrobić, jak w imgburnie, wyskakuje " Plik nie mieści się na płycie" i sa dwie opcje do wyboru, nagraj do końca pliku, albo nagraj do końca płyty. Co dac ?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Truncate
 

yourblood

Użytkownik
Użytkownik
A wytłumaczysz na czym to Truncate polega, bo nawet się z tą nazwą nie spotkałem ?
 

TigraTeam

Banned
truncate znaczy obcinac, okroic czyli nie nagrywa obrazu 1:1 tylko jest on obciety
 

yourblood

Użytkownik
Użytkownik
I w którym miejscu, należy tą opcje zaznaczyc, bo nie kojarze abym miał taką ową, podczas nagrywania .
 

TigraTeam

Banned
na poczatku wyskakuje przed nagraniem
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
I w którym miejscu, należy tą opcje zaznaczyc, bo nie kojarze abym miał taką ową, podczas nagrywania .
To okienko z wyborem wyskakuje po rozpoczęciu nagrywania. Wybierasz "Truncate".
 

Mateusz2111

Użytkownik
Użytkownik
Może podepnę się żeby nowego tematu nie zakładać. Nagrałem Batmana nowego zwykłą nagrywarką. Obraz przed nagraniem przepuściłem przez abgxa tak jak było w poradniku, ustawiłem imgburna przed nagrywaniem truncate płyta niby nagrała się na 100% ale nie zgadza się layerbreak. Czy coś źle ustawiłem czy tylko po nagraniu ihasem lb się nie zmienia? Jeśli to coś pomoże to nie ustawiałem booktype ponieważ nie było tam mojej nagrywarki (slimtype dvd a ds8a5sh ).
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Może podepnę się żeby nowego tematu nie zakładać. Nagrałem Batmana nowego zwykłą nagrywarką. Obraz przed nagraniem przepuściłem przez abgxa tak jak było w poradniku, ustawiłem imgburna przed nagrywaniem truncate płyta niby nagrała się na 100% ale nie zgadza się layerbreak. Czy coś źle ustawiłem czy tylko po nagraniu ihasem lb się nie zmienia? Jeśli to coś pomoże to nie ustawiałem booktype ponieważ nie było tam mojej nagrywarki (slimtype dvd a ds8a5sh ).
Gra działa? Gra XGD3 nie nagrywa się z LayerBreak'iem 2133520, tylko z narzuconym przez ImgBurn'a.

@down: To jest normalne.
 

Mateusz2111

Użytkownik
Użytkownik
Tak, gra działa. Chciałem się tylko upewnić czy to ja coś źle zrobiłem czy tak ma być.
 

Do góry Bottom