1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na NIE Verbatim-ach

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kussiek, Kwiecień 1, 2011.

1. kussiek

kussiek Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zawsze nagrywałem gry na płytach DVD + R DL VERBATIM ale dziś przez przypadek tata kupił mi DVD + R DL firmy TDK. Na takich też można? A co za różnica jakiej firmy?

2. Lotnik421 Xbox One

3. L3ON_PL

L3ON_PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Raczej na wszystkich płytach możesz nagrywać, ale nikt ci tego nie poleci. Verbatim cieszy się bardzo dobrą opinią, więc to raczej najlepszy wybór. Ja osobiście kupuję płyty tylko Platinum, bo do Verbatima się źraziłem.

4. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale co się może stać jak nagram na innej?

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    nic się nie stanie ...nagrywaj
    chodzi o to że nie wszystkie nagrywarki PC czytają różne płyty
    oraz to że różne napędy DVD xboxa [jest ich kilka] są bardzo wybredne co do płyt
    i nie ze wszystkich chcą poprawnie odczytywać ,pojawia sie
    przetrzyj szmatką płytkę [taki komunikat] lub brak odczytu płyty jest
    a na verbatimach leci wszystko b.dobrze
    no i ponieważ na verbatimach jest lepszy odczyt nie zużywa się tak szybko laser w xboxie

6. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Nic wielkiego, mogą np wyskakiwać błędy przy instalacji na HDD ( sam się z tym spotkałem na tanich noname'ach ) albo wyskoczyć błąd Otwórz Napęd, jak źle nagrana płytka, co się często w gorszych zdarza.

7. kussiek

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ale ten TDK jest też dość dobry, tak mi się zdaje, niewiele droższy niż VERBATIM

8. macmac

macmac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Obecnie w kraju żabojadów .....
    Nagrywaj śmiało . Ja nagrywam od prawie 3 lat wyłącznie na EMTEC-ach i na 350-400 płyt może z 5 wywaliłem do kosza z powodu błędów podczas nagrywania . Wszystko zależy od dobrej nagrywarki i sprawdzonego w abgx360 obrazu gry oraz trzeba pamiętać aby lepiej podczas nagrywania wyłączyć niepotrzebne programy ( GG , klienta poczty a nawet przeglądarkę ) . Ja do nagrywania gier na X360 używam tylko clonecd ponieważ imgburn potrafi często wywalić jakieś dziwne błędy podczas nagrywania oraz często "gryzie się" z innymi programami , np.DaemonTools .

9. tasiek1956

tasiek1956 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja nagrywam na platinium i nie ma problemow...

10. Frycekz

Frycekz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Nagrywam na tym,co mam pod ręką. Przeważnie są to Verbatimy,ale na sytuacje awaryjne (gdy się skończą) mam Esperanzy i jakieś płyty noname. Na Verbatimach nigdy się nie zawiodłem , podobnie jak na Esperanzach. W przypadku płyt z trzeciej kategorii było sporo przypadków,gdzie płyta poprawnie się wypaliła,a konsola odczytywała ją jako uszkodzoną.

11. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
    Ja zawsze nagrywałem na Verbatim ostatnio kupiłem opakowanie 10xTDK wychodziło około 2zika za sztukę i muszę przyznać że wszystkie wypalone bez najmniejszych problemów

12. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Ja nagrywam tylko na Emtecach i jestem zadowolny bardzo dobrze mi działają.

Tak po za tym FRYCEKZ twój Avatar ma być śmieszny czy jak ?? Bo nie kumam tego, jak można dać sobie osobe z chorobą Downa i do tego jak go ktoś poklaskuje. OMG ;/

13. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Ja ZAWSZE nagrywałem na Verbatimach. Niestety koszta (4.50zł za sztukę) doprowadziły do tego, że musiałem kupić Platinumy (2.10zł za sztukę). Wypalałem wczoraj gry - 5 płyt się nagrało a przy jednej błąd - i w kosz. A gry działają :)

14. M4ciek

M4ciek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    TDK, Verbatim, Memorex - nagrywałem na takich, jedna płyta poszła do kosza - ale to wina nagrywarki bo bufor jej jakoś za szybko uciekał. Po zmianie sprzętu już żadna płyta sie nie zepsuła. Pamiętaj, że zawsze możesz trafić na jakiś wadliwy egzemplarz płytki. Jakość nośnika, jakość nagrania (nagrywarka) ma wpływ na pracę i żywotność lasera w konsoli.

INTERNET - SERIOUS BUSINESS

15. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    nagrywanie TYLKO na verbatimach to taka sama sciema jak i nagrywanie z predkoscia TYLKO 2,4x , nagrywalem na TDK i innych nołnejmach i wszystko smiga , jak jest dobra nagrywarka to zawsze da rade

16. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Można nagrywać na wszystkich płytach...

Wczytywanie...

Poleć forum