1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na roznych plytach, ktore wybrac ?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez lelusz, Maj 22, 2012.

1. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Czy ktos robil moze taki test probujac nagrywac gry XGD3 na roznego rodzaju plytkach ?

Chodzi mi tu o takie firmy jak:
    - EXTREME
    - OMEGA
    - RITEK TRAXDATA
    - MAXELL
    - EMTEC
    - ESPERANZA
    - KODAK
    - PHILIPS
    - TITANUM
    - TDK

Dlaczego pytam... otoz kto sie orientuje ten zobaczyl ze wiekszosc z w/w jest o polowe tansza niz Verbatimka ;) Wiec postanowilem zapytac czy ktos probowal, chociazby na jednej z w/w, nagrac cos z XDG3, dalo rade ? Ile plytek wykorzystaliscie - ile do kosza ile sie wypalilo ? Jaka gre nagrywaliscie ?

Jes troche tych firm, wiadomo ze lepsze i gorsze. Mialem pomysl zeby zamowic po ok 3 sztuki kazdej i sprobowac, ale po podliczeniu to jest ok 100zl do zainwestowania wiec nie ma co sie czarowac, ze to dosc duzo :)

KAzde info bedzie pomocne (jesli okaze sie ze np na traxdacie nie udalo sie nic nagrac, to bede weidzial ze tej firmy w ogole nie brac pod uwage;)).

Mysle, ze temat bardzo przydatny wiec prosilbym o mozliwie wypowiedzenie sie kazdego i nie usuwanie/zamykanie ew. przeniesc (jesli to zly- ciezko troche bylo mi sie zdecydowac gdzie to wrzucic)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Verbatim- z 20 płytek org flash burner max;
    Omega- z 15 flash burner max pod omegi;
    wszystko 2,4x z opc
    gry przechodzą weryfikację w 100% i instalują się na dysku
    zgodnie z poradnikiem adama jw

5. lelusz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No wlasnie... ja robiac zgodnie z poradnikiem to zmarnowalem 6 plyt na batmana ;) Niby FW pod Platinum, wersja gry na 100% dobra, ihas itd itp ale jednak cos bylo nie tak ;) Zeby nie bylo - wg poradnika udalo sie na platinumie nagrac (dopiero pozniej dla kumpla, bo ja dla siebie 7dma probe zrobilem juz na Verbatimce).

"Emtec - eeprom z tego tematu: http://nokautimg1.pl/p-d3-5c-d35c683...8-cd-56943.jpg" z tym linkiem to celowy zart ktorego ja nie rozumiem czy przypadkowo zle copy/past ? :p

Laki88 mowisz ze nagrales ok 15 Omeg prawidlowo ? A ile, jesli w ogole, poszlo do kosza ?

I jeszcze raz podkreslam, mowimy ciagle o grach tylko i wylacznie XDG3 ?

6. Cziken

Cziken Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja po odpowiednim ustawieniu pod płyty platinium, nagrywam gry bez żadnych błędów i wszystkie kończą się sukcesem.

7. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Żadna omega nie poszła. Źle ustawiłeś w EEPROM lub samym programie i dlatego coś źle poszło. Jeśli się dobrze wszystko ustawi to każda płyta się nadaje. Wcześniej nagrywałem na samych verbach ale co z tego jeśli nie ma różnicy a gry się nagrywają prawidłowo a 10 szt omeg 18 zł z przesyłką razem więc nad czym tu się zastanawiać

PS. nie wszystkie gry były xgd 3 ale zdewcydowana większość

8. lelusz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To moze czas jeszcze raz zrobic to od nowa...
    Mi gry nie-xdg3 tez bez przypalu na platinumach. XDG3 mam chyba 2ie na platinumach i 2-3 na verbach.

To jeszcze taka prosba do was Panowie Cziken/Laki88- moglibyscie wrzucic plik FW do nagrywarek pod Platinum i pod Omegi ?

I druga sprawa - czy teraz zeby od nowa zrobic eeprom to jak to bedzie trzeba ogarnac?

9. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  10. lelusz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wiem wiem, tam tez juz sie udzielilem :) Tylko problem taki, ze temat dotyczy troche innego mediaID niz moje. Byc moze to nie ma znaczenia, ale wlasnie w tym temacie do ktorego podales link poprosilem o wrzucenie jakiegos FW pod ten konkretny model Platinumek :)..... a ciag dalszy juz w tamtym temacie;)

11. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Wgrywasz te same FW, co w pierwszym poście.

12. Darth Dragon

Darth Dragon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Maxwell, Philips, Verbatim, a w bardzo niskiej cenie i dobre w miarę - Hawk. Są to jedyne płyty które czyta mój napęd samsunga bezproblemowo. Żadnej też nie spaliłem, no chyba że sam źle spatchowałem. Odradzam inne firmy, a wypróbowałem ich naprawdę dużo :)

Wczytywanie...

Poleć forum