1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na x360 problem

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez EndiM, Lipiec 15, 2011.

1. EndiM

EndiM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Mam problem już 6 płytek zwaliłem esperanzy dvd+r DL zeby nagrac gierke na x360 . Żadna oczywiście mi nie poszła bo mam błąd w imgburnie i/o error jest ten temat nawet tutaj. Hmm. To jest wina płytki czy mojej nagrywarki? Bo ja rozumiem , że xbox może nie czytać płytki ale żeby nawet sie nie nagrywała to :rolleyes: . Dzięki za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wina i płyt i nagrywarki. Nie eksperymentować, tylko kupić verbatimy.

4. pb1496

pb1496 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdź przez Nero InfoTool, czy twoja nagrywarka posiada zapis płyt dvd+ r DL

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    mi np zadnej esperanzy nie chce nagrac zawsze wywala blad a inne bezproblemu

6. GROL

GROL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam też płyty Maxell. A jeżeli nagrywarka nie obsługiwałaby płyt DL to raczej ImgBurn informowałby o tym wcześniej.

7. trus

trus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nastepujacy problem, wczoraj flashowalem konsole, nagralem girsy i clone i imgburnem, za kazdym razem wkladam plyte mam komunikat zagraj w gre, lecz nie pokazuje sie obrazek gry a jak chce ja zainstalowac na y to nic sie nie dzieje, jak chce zagrac przez chwile jest czarny ekran i wraca mi do glownego menu, czy jest taka mozliwosc ze cos nie tak z przerobka? nagrywalem obraz od RRoD, wszystkie stare giery mi chodza, te z ap2.5 nie, dash najnowszy, jakies sugestie?

8. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no to powiem wam że ciekawie jest z tymi grami na lt 2.0. Jakiej płyty używałeś?

Wczytywanie...

Poleć forum