1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sahara11, Marzec 26, 2012.

1. Sahara11

Sahara11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka. Nie dawno przerobiłem konsolę i mam problem z nagrywaniem gier. Do tej pory nagrałem 10 płyt z czego tylko 6 działa i chce wiedzieć dlaczego tak jest. Używam programu ImgBurn i nagrywam gry według poradnika z tym wyjątkiem że w dziale wyboru nagrywarki nie wybrałem nic ponieważ mojej nagrywarki nie ma wśród tych które tam są ponieważ nagrywam gry z laptopa a moja nagrywarka to Slimtype DVD A DS8A3S SH23 poza tym nawet nie wiem jaką mam wersje przeróbki jak da się to jakoś sprawdzić to powiedzcie jak. Po włorzeniu płyty do XBOXa (tych które mi nie działają) wyskakują mi 2 różne komunikaty "nieobsługiwalny format" i "płyta jest porysowana lub brudna" Jak macie jakieś podpowiedzi to proszę o podzielenie się nimi i z góry dzięki za odpowiedzi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    W dziale iso, artykuły masz poradniki, jak nagrywać. Wersje lt sprawdzasz na podstawie gier, jakie działają lub nie działają.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kiedy przerabiałeś konsolę? Nagrywasz zgodnie z tymi poradnikami:
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
    http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tu...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/

Wczytywanie...

Poleć forum