1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na X'a bez IHAS'a.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lelusz, Marzec 8, 2012.

1. lelusz

lelusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, jako ze na forum nie za bardzo moglem znalezc info to postanowilem zalozyc temat.

Czy ktos moze mi wytlumaczyc jak nagrywac plytki z grami (xgd3) na X'a ? Ale nie uzywajac nagrywarki z ihas'em.
    Nie zalezy mi na instalowaniu gry na dysku, X jest nie podlaczony do neta. Mam przerobke lt3.0 aktualnie.

Gdybys ktos wyjasnil albo moze podeslal linka bede wdzieczny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dołączam się do tematu i mam pytanie czy gry z XGD2 nagrane zwykłą nagrywarką na LT 3.0 da się instalować na dysk ?

4. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    polecam wam program CloneCD
    Prosta metoda na wypalenie obrazu XDG3 programem CloneCD 5.3.1.4 bez żadnych błędów.
    1. Klikamy "nagrywanie pliku z obrazem na CD"
    2. W następnym oknie wybieramy plik dvd i klikamy dalej
    3. Wybieramy pędkość 2-2,4 i klikamy OK
    4. W następnym oknie zaznaczamy "Zapisuj aż do osiągnięcia końca tego medium"

czy da się zainstalować gry XDG3 na dysku konsoli wypalone zwykłą nagrywarką? - odpowiedź brzmi NIE, a jeśli się to wam uda to po 2-3 min od momentu odpalenia gry wywali błąd o autoryzacji płyty

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum