Nagrywanie gier na xbox360 z zabezpieczeniem AP.25

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Hej.
Spróbuje nagrać grę na xbox360 z zabezpieczeniem AP.25 krok po kroku, do każdego podpunktu dodaje screen-shot:

KROK 1: Przygotowanie gry z programie PPF-O-MATIC 3
1. Dodanie do ppf-o-matic 3 pliku obrazu i patcha:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

2. Sukces, nasz patch został pomyśl dodany do obrazu ISO gry:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

KROK 2: Sprawdzanie gry w programie: ABGX 360 1.0.4
1.Ustawienia:
Options: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

2. AutioFix: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

3.Misc: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

KROK3. Launch!

1. Po launchowaniu: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

KROK4. (Podsumowanie).
BYŁO TO MOJE PIERWSZE NAGRYWANIE, ROBIŁEM ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ.
TERAZ WASZA KOLEJ KOMENTUJCIE CZY TA GRA (assassin's creed brotherhood) MOŻNA BEZPIECZNIE NAGRAĆ NA PŁYTĘ I BEZ PROBLEMU ODPALI NA MOIM XBOX 360 Z PRZERÓBKĄ LT+!
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
gra sie nie zpatchowala poniewaz nie ma dla tej wersji patcha ap 2.5 na serwerze abgx360 ;)
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nie będzie chodzić?
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
raczej nie :) powinno Ci dociagnac patcha

tak wyglada poprawnie zpatchowany obraz w tym wypadku AC:B



EDIT : nie przygladalem sie twojemu screenowi wedlug tego co jest na twoim screenie ap2.5 jest ale nie jest w stanie go sprawdzic tak samo jak i calego obrazu
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
Spróbuje patchować to drugi raz...
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
chodzi bardziej o to ze nie ma tej wersji w bazie abgx wiec nie moze sprawdzic jej poprawnosci jednak jak wrzucisz do napedu powinno ruszyc ale nie ma pewnosci czy ci nie oflaguje konsoli lepiej zagrac w wersje global ktora jest pewna na 100%
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
A gry w wersji NTSC Complex powinny chodzić?
 

Skubaniec

Użytkownik
Użytkownik
zalezy od twojej konsoli kupiana w usa = ntsc , europa = pal jak narazie sa 4 relase'y z ap 2.5 z czego 2 do nfsa wszystko RF
 

MaciekPRO

Użytkownik
Użytkownik
W europie kupiona czyli nici z ntsc gier :(
Czy gry z RegionFree chodzą?!
 

goldphoenix

Użytkownik
Użytkownik
skubaniec a ja mam cos dziwnego niedawno wgralem ixtreme LT+ 1.9 ten najnowszy nagralem ac :brotherhood wkladam do konsoli x360 i mam tylko czarny ekran dalej nic :) i teraz niewiem czy zle nagralem gre czy niewiem co sie stalo :) ale poprostu płytka wiruje i mam czarny ekran i dalej nic tylko dodam ze niewgrywalem patcha ap.25 tylko sciaglem obraz sprawdzilem abgx wszystko bylo na zielono i potem nagrywalem i dalej nic tylko czarny ekran niewiem czemu
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
skubaniec a ja mam cos dziwnego niedawno wgralem ixtreme LT+ 1.9 ten najnowszy nagralem ac :brotherhood wkladam do konsoli x360 i mam tylko czarny ekran dalej nic :) i teraz niewiem czy zle nagralem gre czy niewiem co sie stalo :) ale poprostu płytka wiruje i mam czarny ekran i dalej nic tylko dodam ze niewgrywalem patcha ap.25 tylko sciaglem obraz sprawdzilem abgx wszystko bylo na zielono i potem nagrywalem i dalej nic tylko czarny ekran niewiem czemu
skoro masz czarny ekran to nie mogło byc w abgx wszystko na zielono

ewentualnie podmieniony napęd
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
On ma dasha 2.0.12625.0 a wgrywa patcha w ABGX pod 2.0.13146.0 dlatego ma czarny ekran. Po prostu nie ten patch ;)
 

merols

Świeżak
Świeżak
mam pytanie jak znaleść patche do gier bo mam pare tych nowych ale potrzebuje patcha i nie wiem jak go znalesc
 

Punisher

Użytkownik
Użytkownik
Czy na LT 2.0 trzeba odznaczyć "Disable Writers" w ABGXie? Po uprzednim wstrzyknięciu patcha o nazwie: XGD2.COD-BO.COD-MW2.Halo-Reach.top.data.v1
 

Jenx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A w jaki sposóby nagrać halo reach na lt 3.0
 

Do góry Bottom