1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier na xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez walters, Grudzień 1, 2014.

1. walters

walters Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam nagrywarkę iHAS 122 B z wgranym sterownikiem/ softem do nagrywarki iHAS 124 B. Nagrywarka posiada też soft do gier nagranych w formacie XDG3. Otrzymałem ją dzisiaj, przejrzałem wiele poradników i tutoriali jeśli chodzi o wypalanie płytek, ale coś mi nie zgadza.

Wszystko w ustawieniach mam poustawiane tak ja na poradnikach i mam takie coś

Speed space wynosi u mnie 8*738*897*920 bytes, na poradnikach ta w tym jest liczba która wynosi 8 557 991 552 bytes.

Nie wiedziałem jak i nadal nie wiem czy mam dobrze, czy źle, a więc chciałem spróbować wypalić płytę.

Klikam to i wyskakuje mi okienko:

Na filmikach z nagrywaniem płyt na xbox'a nie spotkałem się z czymś takim. Dodam, że pierwszy raz wypalam grę przy użyciu iHAS'a.

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
Wczytywanie...

Poleć forum