1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier, pare informacji.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Repo, Grudzień 14, 2011.

1. Repo

Repo Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Cześć, dopiero dzisiaj mój x360 domowym sposobem odzyskał sprawność po RROD 0102, co za tym idzie już dawno nie nagrywałem gier, więc proszę o przypomnienie wiadomości...
    Mam nagrywarkę samsunga, jakąś starą przeróbkę i swojego czasu (jakieś ~pół roku temu) wystarczyło, że nową grę ściągnąłem, wypakowałem na dysk obraz, spatchowałem z wave 4 na bodajże wave2 i wszystko hulało, rozumiem że od tego czasu nic się nie zmieniło? Wszystko się robiło ABGX360, czy o czymś zapomniałem/coś mi będzie potrzebne?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zapomniałeś, że wszystko masz napisane na forum.

Wczytywanie...

Poleć forum