Nagrywanie gier pod LT+ 2.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Czy jeśli będę nagrywał takie gry jak np. Battlefield 3, albo COD:MW3 (który dopiero wyjdzie) to mogę nagrywać według tego poradnika?

http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-ixtreme-lite-touch-73831.html
 

albinos

Użytkownik
Użytkownik
milion razy bedzie się to opisywać... ;/
gier xgd3 czyli takich jak wymieniłeś nie da sie przepuścić przez abgx bo ich nie obsługuje.
sciagasz sobie program imgburn najnowszą wersję i poprostu wypalasz na dobrej jakości płytach obraz z przędkością 2.4x albo 4x w momencie wypalania program się o coś zapyta i zaznaczasz opcje truncate. nie jest to w 100 % bezpieczny sposób wypalania gier xgd3. lepiej zainwestować wnagrywarke liteona i wypalać.
 

dav10

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki.

I jeszcze jedno. Słyszałem, że po wgraniu LT + 2.0 nie działają gry nagrane wcześniej. Czy to prawda?
Jeśli tak to co mam zrobić z tymi wcześniejszymi obrazami gier nagranych, aby działały?
 

misiek222

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie gry działają, a więc spokojnie
 

Flesh

Użytkownik
Użytkownik
Ok, dzięki.

I jeszcze jedno. Słyszałem, że po wgraniu LT + 2.0 nie działają gry nagrane wcześniej. Czy to prawda?
Jeśli tak to co mam zrobić z tymi wcześniejszymi obrazami gier nagranych, aby działały?
po wgraniu LT+ 2.0 wystarczy że gry typu AC Brotherhood, COD Black Ops przepuścisz przez ABGX i nagrasz wtedy będą hulać
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zły dział, kosz.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom