Poradnik Nagrywanie gier pod LT 2.0

_Doman_

Świeżak
Świeżak
Witam. Posiadam LT2.0 i mam problem z poprawnym nagraniem gry Need For Speed Hot Pursuit (AP2.5). Robie wszystko wg tutoriala, wgrywajac patcha pod AP2.5 w programie Xbox Backup Creator. Z pozostalymi grami (XGDA3, XGDA2 oraz starszymi) nie mam problemow. W tym jednak przypadku konsola wyrzuca mi blad plyty przy uruchamianiu.

Jakies sugestie? Jak inaczej moge przygotowac oraz nagrac obraz gry?
 

deer121

Świeżak
Świeżak
Witam , mam problem. Juz 3 plyty zmarnowalem na nagrywanie GTA V. Wszystko robilem wedlug poradnika, mam liteona IHAS 124D, podczas weryfikacji pojawiaja sie bledy (od 1 do 10) raz na 30%, raz na 50% a ostatnio wyskoczyly bledy na 99% weryfikacji. Błąd to Failed to Read Sector 2133617 - Reason: L-EC Uncorrectable Error . Wie ktos jak moge sie tego pozbyc ?
 

maras12322

Świeżak
Świeżak
witam a ja mam inny problem ze starsza grą c.of.d. modern warfare 2 xbcreator nie chce mi dograć topologi tej pod gry z ap25 co zrobić?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
witam a ja mam inny problem ze starsza grą c.of.d. modern warfare 2 xbcreator nie chce mi dograć topologi tej pod gry z ap25 co zrobić?

Nie dogra bo topologydata jest w grach XGD3, a MW2 jest XGD2 z AP25

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

maras12322

Świeżak
Świeżak
ale dogrywam patch ap2.5 i cały czas odmowa dostępu. jak mam go dograć? innym programem?
 

maras12322

Świeżak
Świeżak
ale dogrywam patcha ap2,5 i odmowa dostępu. jak mam go dograć? xbox backup creatorem czy innym programem?
 

maras12322

Świeżak
Świeżak
dobra jest ok. ale teraz opisze wam numer. odhaczyłem we właściwościach tylko do odczytu, dograłem xbc-reatorem topologie ap2.5 tą do kilku gier z tym zabezpieczeniem wypaliłem ihasem na verbatimie, wkładam płytę do ixa i komunikat płyta nieobsługiwana ale instaluje zapodaje mp3 i co? znowu to samo ale nie poddaje się i wciskam 'a' na padzie by zagrać teraz i tak ze 20 razy aż tu gierka odpalila. i w czym problem zaznaczam że napęd w konsoli jest dobry bo pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
 

happylost92

Świeżak
Świeżak
Siema. Mam problem z GTA V. Nagrywam na Verbatimach zwykła nagrywarka z opcja Turncate a konsola nie widzi mi gry i wywala komunikat o ściereczce. Kombinowałem już z Title Update ale też nie działa. Mam Hitachi z LT 2.0. Nie wiem co już zrobić. Gra nagrała mi się normalnie przy prędkości 2.4x i weryfikacja tez ok. Prosił bym o pomoc
 

KuBoNs

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ten poradnik jeśli chodzi o nagrywanie gier z AP 2.5 jest do ****, nagrałem fable 3 według niego i " Płyta Nieobsługiwana ", z tego co widzę każdy tutaj ma to samo.
 

Sony42

Użytkownik
Użytkownik
Czy każda gra, która jest rozłożona na 2 płyty (1 Single/2 Multi)
To czy zawsze muszę wypalać obie płyty?

Np. Assassin Creed 3
Nie wystarczy tylko 1 płyta od Single Player?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak chcesz grać na SP to wystarczy jedna :)
 

mateo360

Użytkownik
Użytkownik
blad

Witam:) poprosze o pomoc:) zainstalowalem sobie na nowo ten sam system win7 chome premium tylko z innej plyty i program xbox backup creator 290350 przestal mi dzialać.Wyskakuje okienko z tym blędem run time error 339 pomimo tego ze wgralem ten plik MSCOMCTL.OCX to Windows/Sys.WOW64 i nadal wyskakuje ten blad. Prosze o szybka pomoc,zalezy mi na czasie...dziekuje
 

hessxbox360

Świeżak
Świeżak
Mógłby ktoś reuploadnąć topology? nie mogę pobrać z góry dziękuje :)
 

krokerrs

Świeżak
Świeżak
Mógłby ktoś powiedzieć dlaczego przy każdej próbie uruchomienia Xbox Backup Creator po wskazaniu obrazu i pliku z topologią mam komunikat "Odmowa dostępu"? Odpalam tą aplikację za pomocą konta administratora. Próbowałem już na kilku komputerach i z windowsem xp i z windowsem 7. Ktoś zna rozwiązanie?

Chciałem oczywiście zmienić topologie gry XGD3 z Lt 3.0 na LT 2.0
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zaznacz obraz ISO, naciśnij PPM > Właściwości i odznacz tylko do odczytu.
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
Gry XGD2 - Abgx360 (Ustawienia Abgx'a: http://xboxforum.pl/artykuly-31/[t...ja-3-a-120365/ ) --> ImgBurn

Link nie działa mógłby ktoś dać jakiś poradnik do abgx360 z ustawieniami?
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik

minek95

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam taki problem gdyż po tym jak włożę ponownie płytę wtedy co chyba ja imgburn sprawdza to wskakuje mi taki błąd.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 12d4723b34a5b.bmp

A płyta w xboxie nie odpala robi się szary ekran na chwile jak by coś ładowało a potem spowrotem wywala do menu. Nawet nie wczytuje nazwy gry. HELP bo została mi ostatnia płyta.
 

Czibok

Świeżak
Świeżak
Dragons Dogma i gry z zabezpieczeniem CIV

Witam,
miałbym do Was niesamowitą prośbę, jestem w posiadaniu konsolki z LT+2.0, dlatego też nie mam co się napędzać na niektóre tytuły i tutaj wchodzi moje zapytanie, które z nowszych tytułów z 2013 roku mają zabezpieczenia CIV?
Następne pytanko dotyczy gry Dragons Dogma, ponieważ niesamowicie się na nią smażę a nie mam czasu bawić się w wysyłanie konsol do serwisu po przeróbkę, to czy kiedy zakupię oryginalny egzemplarz tej gry to nie namiesza mi w sofcie itp. ?
Dzięki z góry za pomoc :)
Pozdrawiam
 

Do góry Bottom