1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier pod lt2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rafalh, Marzec 7, 2012.

1. rafalh

rafalh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam napęd hiatachi z lt2.0 staram sie nagrac gry na wszystkie sposoby i nadal nic nie wychodzi . Xbox nie czy ta gier z nowymi zabezpieczeniami , zmarnowalem juz okolo 20 plyt , uzywam waszych tutoriali , lecz duzo jest pomieszanie , niektorzy pisza by uzywac abx360 , backup creator , pozniej przeczytałem ze gdy sie przpuszcza przez abx360 to obraz gry juz mi nie pojdzie , nagrywam na wszystkie sposoby i nic , mam dashborda 14699 , potrzebuje konkretnie co mam zrobic .

2. Lotnik421 Xbox One

3. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
    Przepuśc obraz gry przez najnowszego abgx'a a następnie xbox creatorem zmien topologie z lt 3 na lt 2 są na forum tutoriale.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...

Poleć forum