1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier tsst corp 222ab

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez filozof19932, Listopad 6, 2013.

1. filozof19932

filozof19932 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    A więc Panowie czy ktoś mi pomoże jak nagrać gry na Verbatimach i powyżej wymienionej nagrywarce ? BurnerMAX pomaga mi i wiem jak go użyć, ale przy weryfikacji wyskakuje mi błąd przy 50 %, gra działa, ale po jakimś czasie wyskakuje błąd że należy wyczyścić ją miękką ściereczką. Czytałem już dużo o tym, ale nikt nie pisze jakie ustawienia i jak zrobić to krok po kroku na NORMALNEJ nagrywarce, bo podobno po BurnerMAXIe pomaga. proszę o szybką pomoc, z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. filozof19932

filozof19932 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dodam, że jest ona na liście obłsugiwanych przez BurnerMAX

Wczytywanie...

Poleć forum