1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier TSSTCorp SH-S223F + Burner Max Payload.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Horvath, Maj 15, 2014.

1. Horvath

Horvath Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, gry xgd2 nagrane tą nagrywarką śmigają bez problemu, xgd3 nagrane z opcją truncate w imgburn instalują się na dysku i przy użyciu mp3 odpalają się. Jednak ostatnio wygrzebałem program Burner Max Payload, wg. listy nagrywarka współpracuje z nim, sprawdziłem, że faktycznie po użyciu imgburn widzi większą płytę. Ale mam pytanie czy ten program sprawi, że płyta będzie taka jak wypalona przy pomocy ihasa? Że nie trzeba będzie włączać mp3 żeby zagrać? Jakie ustawienia wybrać? Takie jak przy normalnym nagrywaniu (temat nagrywanie gier pod lt 3.0)?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Tak, skoro wykryło że płyta ma te pare MB więcej, to wypali w 100% i będzie jak kopia z ihasa

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

Wczytywanie...

Poleć forum