1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier xgd3 czy ta nagrywarka się nada

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michafibi, Październik 27, 2011.

1. michafibi

michafibi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć wszystkim

planuje zakup nagrywarki iHas 124b-19 ale mam pewien dylemat,otóż kolega ma zakupioną już tą nagrywarkę ale co mnie dziwi bo w ImgBurn w okienku na dole jak znalazło nagrywarkę to piszę obok niej (ATA) i przy jego drugiej nagrywarce też (ATA) piszę a nie powinno być czasami Sata przy pierwszej? zerknijcie..

dodam jeszcze nie wiemy czy to normalne ale strasznie głośny napęd jest ten iHas124 b

http://i43.tinypic.com/2q2fnr7.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. michafibi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To normalne tez mam ATA przy wylaczonym SATA w biosie.

5. michafibi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a to trzeba włączyć w biose sata? czy co?

Wczytywanie...

Poleć forum