1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie Gier XGD3 . Nowym IMG .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barcelonka1234, Październik 19, 2011.

1. barcelonka1234

barcelonka1234 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam . W tym poradniku chciałbym przedstawić jak nagrywać gry z XGD3 .

A więc . Kiedy mamy pobraną grę z Xgd3 typu Gears OF War 3 ( Polecam ) , Driver czy Batman Rozpakujmy ją na dysk . Kiedy po rozpakowaniu otrzymaliśmy Plik DVD . Jest to plik który będziemy nagrywać . A więc w grach XGD2 używaliśmy ABGX w tym typie gier XGD3 nie potrzebujemy ABGX ponieważ nie wyszła najnowsza wersja . Najlepiej nagrywać na płyty Firmy Verbatim . Są kompatybilne z naszym xboxem .

Odpalamy Najnowszego IMG BURNA 2.5.6.0

Klikamy Write Image file to disc . Wchodzimy w zakładkę Tools następnie Seetings potem Write i w ustawieniach LB ( Layer Break ) ustawiamy Calaculate Optimal . Ta opcja sama odczytuje jaki jest potrzebny Layer Break do danej gry . Wychodzimy z tego okienka wchodzimy w proces nagrywania . Ustawiamy prędkosć na 2.4x . Wczytuje grę Plik DVD ok. 8GB . I Nagrywamy . Kiedy nacisniemy Nagrywaj wyskoczy nam Okienko Dajemy Turncate . I po kilkanastu minutach gra powinna byc gotowa do wypalenia na swoim Xboxie .

PS. Wyszły już modele dla nowcyh nagrywarek . Modele podam poniżej . Cena takiej nagrywarki to około 80zł na allegro . Prawdopodbnie wgrywani softu do tej nagrywarki trzebabędzie przez Jungle Flashera . Polecam nową gierke Gears OF War 3 .

Liteon iHAS124B = baseline model

Liteon iHAS-224B = 124 + LightScribe

Liteon iHAS-324B = 124 + SmartErase

Liteon iHAS-424B = 124 + LightScribe + SmartErase (or = 224 + SmartErase)

Liteon iHAS-524B = 124 + LabelTag + SmartErase

Liteon iHAS-624B = 124 + LabelTag + LightScribe + SmartErase (or = 524 + LightScribe)

2. Lotnik421 Xbox One

3. hatal93

hatal93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mój plik dvd waży kilka kilo a iso parę giga ???

4. xpress

xpress Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no koleś się pomylił iso waży 8gb a dvd 1kb czy coś koło tego ale i tak wybieramy plik dvd a nie iso. Zapomniałeś napisać że clonem tez sie nagrywa.

5. hatal93

hatal93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. barcelonka1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znaczy jak do kogo . Ja polecam IMG Burna . Clonem nie nagrywam więc nie wiem jak to sie robi . Nagrywa sie 8gb

7. hatal93

hatal93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wypaliłem na verbatime imgburnem gears of war 3 i wszystko elegancko chodzi tak jak trzeba 0 błędów jutro pobieram batmana i forze ;D

8. barcelonka1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hatal . Nie pobieraj forzy albo pobierz i nie nagrywaj . Ponieważ musisz mieć soft do nagrywarki . Pierw zakup Nagrywarke modele są w poradniku powyżej i czekja aż wyjdzie soft do nagrywarki . Bo jak wlozysz forze do x'a to ci wy***** bła o autoryzacji płyty . wtedy twoja xbox zostaje flagowany . A batmana spokojnie mozesz nagrywać tylko nie które batm,any mają błędy więc dobrze poszukaj

9. millena

millena Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa
    a ja mam problem z batmanem ac
    mam lt+2.0, nagrałam batmana nowym imgburnem bezproblemowo , gra niestety nie chce sie zainstalowac na hdd , wywala bład 'brudna/zarysowana płyta' przy 47%, ktos spotkał sie z czyms takiem ? bez istalacji da rade gre odpalic ale to chyba kwestia czasu az dojdzie do momentu w którym nie bedzie odczytu

10. mati68r

mati68r Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chrzanów
    witam a ja mam problem nie mogę wypalić płytki z tymi nowymi grami cały czas wyskakuje mi komunikat za mało miejsca na dysku jak wypale przez overburnning to dochodzi do 97 % i staje jak zaznacze normalnie nagrywa xbox tego nie widzi już chyba z 8 płytek zmarnowałem pomocy.Przedtem nie było żadnego problemu jak gierki miały wagę do 8gb teraz nie mogę sobie z tym poradzić może ktoś mi pomoże jak to zrobić wszystkie te gry co mam mają wagę 8,13gb z góry dzieki za pomoc

11. malawi

malawi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    bo musisz poszukać 100% działającą wersję, ja mam batmana i na hdd się zrzucił bezproblemowo.

12. Wojtek230492

Wojtek230492 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    @up dobrze mowisz ja mialem tak z gow3 az znalazlem dobra kopie i wreszcie chodzi :D

13. millena

millena Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Stalowa
    czyli lepiej bedzie poprostu poczekac az abgx bedzie wspierał xgd3 i wtedy probrem z instalowaniem gier na dysk sie skonczy ? (moja kopia batmana nagrałą sie w najnowszym imgburnem bezproblemu, ale podczas instalacji na hdd wyskakuje komunikat brudna/zarysowana plyta przy 47%) a jesli chodzi o sam flash, to nie ma opcji ze konsola jest zle zflashowana czy cos? (batman z płyty sie uruchamia)

EDIT
    zawsze uzywam verbatimów

14. Sh1noPL

Sh1noPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko
    nie jestem pewny ale moze to wersja, moze ciulowa plyta, np moj x nie odpalal na poprzedniej przerobce platinek, teraz je zjada, ale problem jest z fifa 12, plyta stanie i ten sam komunikat, byc moze, zwalona wersja gry lub tez plyta, po zmianie kompa oczywiscie i nagrywarki x wciaga platiny.

teraz bd szedl po plyty i zarzucam forze4, batmana i warhammera, bo widzialem juz wersje ktora podobno 'dziala'

dam znac jak poszlo later

15. barcelonka1234

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sh1inoPL . nie masz poco nagrywac Forzy , Batmana . Bo zapewnieniemasz nowej nagrywarki która została wypisana na liscie c4. Nagrywarka to Liteon iHas 124 B . I wczoraj wyszedł nowy soft . Koszt nagrywarki na necie to 90zł . Wgranie softu dasz rade sam wgrac . Forzy nie nagrywaj ani batmana bo dostaneisz flaga . Pozdro . Jak cos gg : 410177

16. Masarnia

Masarnia Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radom
    barcelonka1234 , możesz wytłumaczyć czemu nie nagrywać gier na innych nagrywarkach niż te najnowsze?
    Ja posiadam lapka więc jak mam nagrać gry?

17. Natirus

Natirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bełchatów
    Tylko do tych nagrywarek jest soft od c4eva:

Liteon iHAS124B
    Liteon iHAS224B
    Liteon iHAS324B
    Liteon iHAS424B
    Liteon iHAS524B
    Liteon iHAS624B

majac adatper SATA-USB podepniesz je do laptopa

Tylko na nich wypalisz 100% obrazu xgd3, na innych tylko 97% - wiec jak na tych brakujacych 3% beda dane z gry to bedzie lipa.

18. Sh1noPL

Sh1noPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Drezdenko
    barcelonka1234

wybacz, nagralem batmana bez problemu zgral sie na hdd nic nie tnie wszystko git.

19. Xkluch

Xkluch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  20. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gow3 problem z odtworzeniem

witam a ja mam taki problem zgralem gow3 przez clona i imgburn (najnowsza wersja)zgrane w 100% sukces ale konsola tych płyt nie widzi wyskakuje ikona xbox360 i to wszystko a mam lt2.0 napęd benq wypalarka hp o co chodzi może trzeba coś przestawić w ustawieniach w konsoli już nie wiem

21. albinos

albinos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    zła płyta zły obraz zła nagrywarka;] pokombinuj

Wczytywanie...

Poleć forum