1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier XGD3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zdravko, Listopad 10, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Zdravko

Zdravko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam nagrywarkę iHas i chcę wypalić grę z zabezpieczeniem XGD3 na xboxa z LT 3.0. Przepuszczam obraz .iso przez program abgx i mam pytanie. Program abgx automatycznie dogrywa topologie do obrazu gry czy jak? Bo niby wszystko jest ok. Nie ma żadnych błędów. Nic nie pisze na czerwono albo żółto tylko na zielono. Abgx mam w najnowszej wersji i ustawienia mam takie jak z poradniku na tej stronie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Tak abgx automatycznie dogrywa topologie. Sprawdź czy masz takie info na zielono:

Tak to wygląda

4. Zdravko

Zdravko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak mam coś takiego. Czyli to oznacza że wszystko w porządku?

5. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    tak

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.