1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier xgd3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kazie, Grudzień 7, 2011.

1. kazie

kazie Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    wiem ze ten temat sie czesto powtarzał, ale nie moge jasno tego zrozumiec i w kazdym temacie pisza innaczej - ciezko sie w tym połapać. Prosiłbym o jasne i konkretne odpowiedzi
    otoz mam lt 2.0, nagrywarke mam jakas stara lg, wszystkie gry dotad nagrywaly mi sie bez problemu imgburnem lacznie ostatnio z deus ex i pes 2012. Natomiast gdy probowalem nagrac batmana arkham city i drivera wszystko poszlo poprawnie, wyswietla mi w konsoli ze to te gry ale nie moge ich juz dalej uruchomic ... nagrywalem na verbatimach imgburnem.

Moje pytania:
    wyczytalem ze potrzebna jest specjalna nagrywarka liteon, to prawda? nie obejdzie sie bez niej?
    czy abgx360 przepuszcza juz te najnowsze gry?
    jakim programem najlepiej wypalac plyty i jakim sposobem?
    sa jakies inne sposoby na poprawne nagranie tych gier? chodzi mi glownie o codmf, forza4, gow3, driver, skyrim, batman arkham city, battlefield

Pzdr i prosze o odpowiedzi

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
Wczytywanie...

Poleć forum