1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier z Ap 2.5 ? (Zwykłą nagrywara - nie ihas)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ibra, Czerwiec 19, 2012.

1. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam !
    Mam Assasin's Creed Brotherhood (PL -polskie napisy, region free) nagrane ale jest tam wgrany jakiś specjalny patch z abgx360 - Verified do ap 2.5 żeby działało bo wtedy miałem chyba lt 1.9 albo coś w tym stylu.
    Teraz mam lt 3.0 i zgrałem na dysk tą grę prze IMGBurna i wiem że muszę ją przepuścić przez ABGX, tylko chodzi mi o to jakie mam mieć ustawienia w ABGX żeby wszystko było ok (bo wiem że do nowych gier trzeba region wybierać i jakieś inne pierdoły)
    A nagrywarkę mam zwykła, nie ihasa (ale ta gra jeszcze jest xgd2 tylko że z ap 2.5)
    Proszę o pomoc

Z góry dziękuję za odpowiedź!

2. Lotnik421 Xbox One

3. djblackkrk

djblackkrk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Ustaw abgx zgodnie z poradnikiem pod LT 3.0 i poprostu przepuść obraz. Nie musisz mieć iHAS'a bo gra jest na XGD2 czyli nie wymaga nadpalania. Ja w ten sposób wypaliłem MW2 i Black Ops i śmiga bez problemu.

1 osoba to lubi.
  4. Ibra

Ibra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ok tylko czy muszę ustawiać też czy jest to wersja pal itp ??

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ustaw ustawienie autofix level 3 w abgx360 i scan.

6. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica

zadajesz pytania a przecież co do nagrywania gier są takie poradniki że laik nagra gre bez problemu.....problem jest tylko z szukaniem...

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam. Czytaj forum.

Wczytywanie...

Poleć forum