1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier z partami po 200mb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kilov1, Maj 5, 2010.

1. kilov1

kilov1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wybaczcie ale szukałem i nie mogłem znaleźć : zapomniałem jak się nagrywa IMG burnem :) A z partów po 200mb jeszcze w ogóle... Jeżeli ktoś mi powie co zrobić po ściągnięciu tych partów jak rozpakować i jak nagrać dla przypomnienia będe wdzięczny i prośba o nieusuwanie chociaż do momentu odpowiedzi :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jeżeli masz pliki z rozszerzeniem plik.part1.rar i tak dalej no to rozpakowujesz pierwszy z nich a rozpakuje się reszta. Jeżeli .r00 .r01 itp to jest pogram do tego. Napisz na pw to ci podesle link:)

4. XboxArcade18

XboxArcade18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lubin
  5. Pieter029

Pieter029 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    1. Rozpakowujesz party programem np.: WinRar (jeżeli party mają rozszerzenie *.r00, *.r01 itd. to wchodzisz TUTAJ)
    2. Aby nagrać obraz wchodzisz TUTAJ i postępujesz zgodnie z instrukcją.

6. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    napewno dla przypomnienia skoro chcesz na plyte party nagrywać......

7. kilov1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego, wypaliłem już kilka płytek ale zapomniałem jak się to robi. Wiem dokładnie że paerty trzeba rozpakować.... Nie mam 10 lat

8. kilov1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dobra Panowie (i Panie?), ściągnąłem wszystkie party. Klikam w ten z rozszerzeniem 01.rar. i biorę wypakuj i tu do wybranego katalogu. Wypakowało.(win rarem). Teraz wchodzę w katalog do którego wypakowałem i mam : ikonkę monitorka z literką 'i' co zajmuje 5kb, potem 30 plików z ikonką książeczek, potem jedną ikonkę do rozpakowania (z czerwonym kawałkiek 'wypakowawyrki), potem pliki z dziwną ikonką (taką jakby nieznany program do otworzenia był ) wsumie 42 z rozszerzeniem .rar a na końcu taką samą ikonkę z rozszerzeniem sfv. Wszystkie z nazwną gry oczywiście. Gra to Fifa 10 WC a ściągnąłem ją od użytkownika abdulpl. Proszę pomóżcie i nie śmiejcie się bo jakoś nie mogę dojść co i jak. Jeszcze z partami po 100mb daję radę a te po 200 już nie... Z góry dzięki.

9. Pieter029

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    odpal jeden z 30 plików z ikoną książki i wypakuj obraz :)

P.S
    nie pisz post pod postem, bo będzie warn :) używaj opcji edytuj.

10. kilov1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok. Już nie będe. Otworzyłem jeden z tych 30 i wypakowywuje do osobnego folderu. Bo wcześniej wypakowałem z tej 1 czerwonej ikonki do folderu i mam 2 pliki : fifax360 jako dvd i fifax360 jako pliki obrazów. Co dalej jak wypakuje ?

Jak mam już te dwa (ale nie wypakowane z 'książeczki' ) to też mogę nagrać ? klikająć browse file i wskazując ten z rozszerzeniem dvd ?

11. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie tak tyle że musisz rozpakować aż uzyskasz pliki ISO i DVD . Program imgburn lub clonecd , wskazujesz do nagrania plik z rozszerzeniem DVD i nagrywasz z prędkością 4x .

12. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Pff jak ma Verbatimy to śmiało może nagrywać na 4x minimum to 2.4x

13. Pieter029

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    Przed nagrywaniem zalecam przeczytanie TEGO.
    Jak już ma te dwa to możesz nagrać postępując zgodnie z tą instrukcją:

P.S
    jakiego masz ixtreme wgranego?

14. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To nie ma takiego znaczenia jaka szybkość dla płyty tylko jaki sprzęt do nagrywania . Jak ma starą kilkuletnią nagrywarkę i słabego kompa to max. 4x a jak nowa i dobrą nagrywarkę oraz dobry komputer to może spokojnie na 8x albo więcej nagrywać i nie będzie problemów . Sam zazwyczaj nagrywam na półrocznej nagrywarce Pioneera z szybkością 8x , płyty różne najczęściej Emtec , Extreme i Platinum i wszystkie działają bez zarzutu .

15. kilov1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie, ale jest tak : Jak rozpakowałem z tej książeczki do kolejnego pustego katalogu to oczywiście mam dwie ikonki, ale pojemność tej drugiej różni się od pojemności tej wypakowanej z tej jednej z czerwonym znaczkiem (z tej co pisałem wcześniej po tym jak kkliknąłem na tą z rar01. Czyli na 100% tylko z tej 'książeczkowej ? A co do tej instrukcji, zauważ że tam masz 2 identyczne ikonki... Nagrałem ale nie działa ( mowa tu o tych z nieksiążeczkowej ikonki) teraz skoczę po jeszcze jedną płytę i nagram z tej co któryś kolega napisał, może będzie śmigać....

16. Pieter029

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ok. Lublina
    w imgburn wybierasz plik *.dvd, w tym samym folderze co plik *.dvd musi znajdować się plik *.iso (obraz płyty). Ta książeczka ile zajmuje? jak około 7GB to jest to obraz. Jakiego masz ixtreme?

17. kilov1

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety .... Ani tak ani tak nie nagrałem.... Nie chodzi... Chyba że upload był zły. Ktoś może nagrywał FIfe 10 WC od abdullapl ?

18. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Po pierwsze : jaki masz ixtreme ? po drugie : sprawdziłeś grę w abgx360 przed nagraniem ?

Wczytywanie...

Poleć forum