1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier z Pendrive na płytę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez epidemicsad, Wrzesień 3, 2013.

1. epidemicsad

epidemicsad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sieradz
    Witam. Zacznę od tego, że próbowałem nagrać gry XGD3 nagrywarką TSST corp 223B z BURNERMAX Payload Tool i żadna się nie nagrała dobrze, jedna działa ale nie zainstaluje sie na dysku. Czy powodem złego nagrania płyt mogło być to, że nagrywałem gry z pendrive na płytę zamiast z HDD? Raz wrzuciłem na HDD ale wyskoczył błąd CRC podczas nagrywania więc zrezygnowałem, bo na Pendrive takich błędów nie miałem. Płyty Verbatim MKM-003, próbowałem też nagrać XGD2, ale też nie działa, zamiast Uruchom grę wyskakuje Odtwórz Płytę DVD. Próbowałem CloneCD jak i ImgBurn, żadnym się nie udało.

Drugie pytanie. Czy gry nagrane już na płyty na przeróbke lt 2.0 można jakoś odpalić na lt 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wrzucaj na dysk i to najlepiej na C:\
    Druga sprawa przez nagrywaniem przeczochraj obraz abgx
    Trzecie sprawa kup iHas'a bo tym będziesz tylko marnował płyty w formacje XGD3

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Tak, jeśli te gry to XGD2.

Wczytywanie...

Poleć forum