1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier z Pendrive na płytę.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez epidemicsad, Wrzesień 3, 2013.

1. epidemicsad

epidemicsad Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sieradz
    Witam. Zacznę od tego, że próbowałem nagrać gry XGD3 nagrywarką TSST corp 223B z BURNERMAX Payload Tool i żadna się nie nagrała dobrze, jedna działa ale nie zainstaluje sie na dysku. Czy powodem złego nagrania płyt mogło być to, że nagrywałem gry z pendrive na płytę zamiast z HDD? Raz wrzuciłem na HDD ale wyskoczył błąd CRC podczas nagrywania więc zrezygnowałem, bo na Pendrive takich błędów nie miałem. Płyty Verbatim MKM-003, próbowałem też nagrać XGD2, ale też nie działa, zamiast Uruchom grę wyskakuje Odtwórz Płytę DVD. Próbowałem CloneCD jak i ImgBurn, żadnym się nie udało.

Drugie pytanie. Czy gry nagrane już na płyty na przeróbke lt 2.0 można jakoś odpalić na lt 3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wrzucaj na dysk i to najlepiej na C:\
    Druga sprawa przez nagrywaniem przeczochraj obraz abgx
    Trzecie sprawa kup iHas'a bo tym będziesz tylko marnował płyty w formacje XGD3

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Tak, jeśli te gry to XGD2.

Wczytywanie...

Poleć forum