1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier z Xbox na Xbox 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Yogii26, Luty 18, 2013.

1. Yogii26

Yogii26 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Pruszków
    Witam. Po długich poszukiwaniach (włącznie z tym forum) doszedłem do wniosku że napiszę ten temat. Mianowicie mam problem z nagrywaniem gier (a raczej jednej gry) z Xbox na Xbox 360. Czytając dowiedziałem się o kompatybilności gier (znam listę kompatybilnych gier), emulatorze itp. Jednakże wszystkie poradniki były przedawnione a mnie bardzo zależy na tym aby nagrać i pograć w Fable The Lost Chapters na Xbox 360. Mam przerobionego Xbox'a 360 (bodajże na LT 1.1 albo LT+1.1 nie wiem czy to robi różnicę i nie jestem co do tego do końca pewien) na dashboardzie 2.0.12611.0. Proszę o krótki poradnik jak to nagrać.

Pozdrawiam, Yogii26

PS.: Jeżeli temat założyłem w nieodpowiednim dziale to proszę o powiadomienie mnie lub przeniesienie tematu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Alert Zły dział. Dział o nagrywaniu gier to ISO-Problemy.

Info Przenoszę...

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
Wczytywanie...

Poleć forum