1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

nagrywanie gier zwykla nagrywarka lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damianek0202, Grudzień 22, 2013.

1. Damianek0202

Damianek0202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem. Chodzi o to ze jedynie moja nagrywarka nagra gre programem klonem. Ostatnio nagralem batmana origins. Lez nie moglem jej zaistalowac na dysku przy 49%. Gralem z plyty a przy 4% gry , gra sie zawsze zawiesza? Co ja robie nie tak? abgx ustawiam tak jak zalecacie. Mozecie mi pooc? Nie mam nagrywarki ihas lecz laptopowa kompaktybilna z burn payload. Nagrywam na verbatimach z predkoscia 4X. Prosze o pomoc i porade .

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    MP3 Trick robiłeś?
    W dziale ISO -->Artykuły - jest poradnik jak nagrać pod 3.0 i ta jest opisany trick.

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To mu nie pomoże ,złe nagrane lub laser pada. Gra przeszła weryfikacje po nagraniu?

5. Damianek0202

Damianek0202 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak zrobic weryfikacje. Nagralem lego marved najnowszy pod xgd3 i sie na dysku zapisal bez problemu na dysku. I z trikiem mp gralem bez problemu. Nagrywalem batmana origins. Na dysku dochodzila instalacja do 49 procent i dalej nic. W grze doszedlem do 4 procent gry i czasie grania zaciol sie ekran i komunikat nalezy pobrac zawartosc prawidlowa czy jakos tak. Niby nagrywa sie do 100 procent. I nagrywam przy wlaczonym payload. Nagrywarka laptopowa. Prosze o pomoc

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Zaznaczasz opcję Verify. Pokazana jest na zdjęciu wyżej. Po nagraniu gra powinna przejść weryfikację.

Wczytywanie...

Poleć forum