1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier zwykłą nagrywarką

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tidziak, Styczeń 14, 2016.

1. Tidziak

Tidziak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Mam pytanie, czy mógłbym nagrywać w jakiś sposób gry na X360 zwykłą nagrywarką o modelu CDDVDW SH-S223C? Szukałem wiele informacji na ten temat, z tego co udało mi się znaleźć to podobno nie ... No ale nadzieja matką głupich. :) Mam jeszcze starą nagrywarkę LG GSA - H58N ale nigdzie nie spotkałem się z modelem LG który mógłby nagrywać. Nie wiem już sam. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Xgd2 można nagrywać normalna nagrywarką nie wiem co prawda jak zachowa się LG ale jak dobrze pamiętam lg nie da rady i również żaden model LG nie pracuje z burner play tool

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Tidziak lubi to.
  4. Tidziak

Tidziak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeden z moich laptopów ma nagrywarkę zgodną z Burner Play Tool'sem. Wszystkie nagrane w ten sposób płyty są dobre i bezawaryjne?

#EDIT : Nagrałem pierwszą płytę i na razie jest okey. Czy XGD3 może być nagrywane zwykłą nagrywarką i będzie działać bezawaryjnie?

Ostatnia edycja: Styczeń 14, 2016
  5. Szymon640x480

Szymon640x480 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdą nagrywarką możesz wypalać gry, nawet XGD3. Jeżeli Payload Tool jej nie obsługuje, to nagrywasz w trybie Truncate w IMGBurn (czyli "na siłę" aż do końca). Takiej gry nie będziesz mógł zainstalować na dysku, bo wyskoczy błąd podczas weryfikacji, ale normalnie możesz grać po Live.
    Nagrywarki LG są bardzo dobre same w sobie, nigdy mnie nie zawiodły.

Tidziak lubi to.
  6. Tidziak

Tidziak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ooo! I o taką odpowiedź mi chodziło! Różnica dashboardów jest problemem? I czy warto je aktualizować na najnowsze?

7. Szymon640x480

Szymon640x480 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Wersja dasha nie ma znaczenia lub jego aktualizacja dla LT 3.0/LTU

8. koko82

koko82 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: