1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swiezak, Styczeń 1, 2013.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Cześc,mam pare pytań odnośnie konsoli Xbox 360.. Dostałem od kuzyna konsole Xbox360 premium z jakimś starszym przerobieniem chyba LT 1.1. Nigdy nie nagrywałem gry i mam pare pytań.
    1.Jak nagrać grę? jakie programy są potrzebne?
    2.skąd pobieracie gry?
    3.czy ktoś nagrywa nagrywarka z laptopa i czy dzialaja pozniej gry?
    4.jakie gry mi pójdą?bo czytałem ,ze do tych nowszych gier jest potrzebne nowsze przerobienie.\
    5.jakie płyty do nagrywania są najlepsze? mam jedna gre Cod mw2 na płycie Esperanza i mi działa : )
    Z góry dzięki i szczęsliwego nowego roku : )

2. Lotnik421 Xbox One

3. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    1.http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
    2.********.org, tnttorrent.info, xbox sky
    3. ja nagrywam nagrywarką z laptopa(MUSI MIEĆ FUNKCJE NAGRYWANIA PŁYT DL) tyle że nie moge zainstalowac potem gry na dysk w xboxie, żeby zainstalować na dysk trzeba mieć nagrywarke typu Ihas
    4. na twoim miejscu wgrałbym lt.3.0 jest to najnowsza przeróbka i nie musisz się praktycznie bawić z przerabianiem obrazów gier itp.
    5. najlepsze są Verbatim DVD+R DL

1 osoba to lubi.
  4. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dzięki ,ale chwilowo nie mam kasy ;/ ten tutorial to jest pod lt 3.0 a ja mam starszą przeróbke.dodam jeszcze iż chodzą mi takie gry jak cod bo,nfs hp i jak czytałem mają one jkies zabezpieczenie ap25 co to jest? sprawdziłem programem infotool i moja nagrywarka jest zdolna do nagrywania dvd+rdl,lecz w programie imgburn nie ma jej do wybrania,co robić?

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nie trac czasu przerob konsole na lt 3.0 i bierz sie za nagrywanie:)

6. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    spokojnie mojej też nie ma po porsotu w img burn omijasz ten krok z ustawianiem opcji dla swojej nagrywarki

Wczytywanie...

Poleć forum