1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Eutazy, Sierpień 15, 2013.

1. Eutazy

Eutazy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Cześć wszystkim

Ogólnie kierowałem się tym poradnikiem http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-7...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-134486/

Ściągnąłem sobie grę ,,Remeber Me'' która waży 8,13 gb czyli to xgd3.
    Przepuszczam ją przez abgx z wszystkimi opcjami takimi jakie miały być oprócz ,,disable writes'' (jak były zaznaczone nie naprawiały mi topologi na lt 3.0) W grze wszystko było na zielono ,oprócz topologi którą ten program naprawił.

Teraz włączam img burna (wersja z poradnika) ustawiam wszystkie opcje tak jak należy.Przechodzę do write images file to disc daje ,żeby nagrał plik dvd ustawiam kilka opcji.
    Tutaj zaczyna się mój problem.

Przechodzę do tej książeczki w lewym dolnym rogu (screeny są w tym poradniku) wybieram zakładkę Lite on i byle co wybiorę ZAWSZE jest Failed ,,invalid command operation code''

Dlatego też omijałem to okienko ,jak chciałem nagrać to pisało ,że za mało miejsca.Mimo tego kontynuowałem.
    Po włożeniu płyty pisało o tym ,żeby zaktualizować konsole.

Moja nagrywarka to : TSST corp CDDVDw sh-s203n
    Wiem ,że na tą konsole da się nagrywać gry ,bo kiedyś mi to wychodziło (oprócz tego ,że nie można jej było zainstalować na dysku)

edit : ostatnio ściągnąłem sobie inną grę w której nie było w ogóle obrazu iso (zapakowane były jakieś archiwa w ,których niby był jakiś obraz ale nie dało się tego wypakować (wyskakiwał jakiś błąd) co mogłem z tym zrobic?
    Z góry dzięki za pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum